forumforumfelicitarihoroscop

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Carti diete
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Nutriție
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
mirelaiones

Data înscrierii: 29/Apr/2011

MesajTrimis: Lun Iun 06, 2011 11:39 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu toate informatiile din carti se gasesc pe internet. Plus ca una e sa citesti un articol sau doua de pe net, si alta e sa citesti si sa te informezi cum trebuie dintr-o carte. de exemplu, joia asta apare un volum al doctorului Menci despre cum sa dam cat mai putini bani, pe o mancare cat mai sanatoasa. Mie mi se pare foarte interesant, o voi lua sa invat exact ce si cum sa mananc, si cum sa mai economisesc niste banuti.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Emma18
Vizitator

MesajTrimis: Vin Iun 01, 2012 12:10 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

cred ca cel mai bun sfat despre dieta care ti se potriveste ti le poate da un nutritionist.
Sus
alina212

Data înscrierii: 29/Ian/2013

MesajTrimis: Mar Ian 29, 2013 9:23 am    Titlul subiectului: O carte buna! Răspunde cu citat (quote)

Hrana vie am citit-o si eu. E foarte buna!
Sus
alina212

Data înscrierii: 29/Ian/2013

MesajTrimis: Mar Feb 05, 2013 2:44 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sunt foarte interesante cartile!Ar fi frumos daca am putea sa le gasim undeva scanate pe internet ca sa le putem downloada!
Sus
sabinacostea

Data înscrierii: 10/Apr/2012

MesajTrimis: Mie Feb 06, 2013 1:19 pm    Titlul subiectului: Slabire sanatoasa Răspunde cu citat (quote)

Fetelor, mai credeti inca in mitul dietelor? O dieta se poate potrivi unui tip de organism si altuia nu. Este important sa va cunoasteti pe voi, sa stiti cum functioneaza organismul vostru si cel mai important sa adoptati un stil de viata sanatos..orice dieta tinuta o luna-doua-trei nu va fi eficienta pe termen lung si va veti lupta cu kilogramele forever.

Nu mai bine mergeti putin la sala, puteti face cateva exercitii in casa...mancati mai sanatos..nu spune nimeni sa mancati doar fructe si legume, insa sa faceti usor usor o mica schimbare in alimentatie..eu asta am facut si am introdus ceaiurile in "meniul" meu zilnic. Ceaiuri de calitate, detoxifiante, cunoscute de mii de ani pentru calitatile lor si beneficiile asupra sanatatii. Am adoptat acest stil in urma unei discutii cu medicul, dar este cert ca un ceai de calitate nu va poate face rau..Atentie! nu ma refer la ceaiuri de slabit, nu, in niciun caz. Eu personal ma aprovizionez de aici, imi comand acasa tot ce imi doresc, pentru diversitate: http://goo.gl/F2Z7X
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Nutriție Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3
Pagina 3 din 3

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
TopFeminin.ro