forumforumfelicitarihoroscop

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Slabiti ca mine
Du-te la pagina Anterioară  1, 2

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Diete
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
marcel176

Data înscrierii: 25/Feb/2013

MesajTrimis: Lun Feb 25, 2013 11:09 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Important e ca in timpul administrarii acestor feluri de suplimnete sa se tina o dieta stricta si sa se faca exercitii fizice pentru a accelera arderile!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
corina11

Data înscrierii: 21/Feb/2013

MesajTrimis: Mie Feb 27, 2013 9:49 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am trecut de prima saptamana de tratament:). Vad ca e foarte bun in detoxifierea organismului si imi scade extrem de mult apetitul. Pe langa asta am si foarte multa energie.
Va tin la curent!:Smile
Sus
ioana_ioa

Data înscrierii: 31/Mar/2013

MesajTrimis: Dum Mar 31, 2013 4:27 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eu m-am apucat de vre-o luna sa mananc mai mult salate, din legume si frcute si deja se vad rezultate pana acum am dat jos cam 4 kg. Am gasit un site cu retete de salate si aprope zilnic imi fac o salata noua, in functie de ce am in frigider.
Sus
ionela09

Data înscrierii: 02/Oct/2013
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Oct 02, 2013 1:58 pm    Titlul subiectului: Pastile de slabit Thermacuts Răspunde cu citat (quote)

Pe mine m-a ajutat sa slabesc 4 kg intr-o luna de zile suplimentul alimentar Thermacuts. Produsul s-a dovedit destul de eficient si asta m-a bucurat foarte mult!
Sus
camelia90

Data înscrierii: 08/Noi/2013

MesajTrimis: Vin Noi 08, 2013 4:26 pm    Titlul subiectului: Thermacuts Răspunde cu citat (quote)

Ionela si in cat timp ai observat primele rezultate cu suplimentul asta. Chiar ma intereseaza si pe mine sa fac o cura cu el, deoarece m-am mai informat despre el.
Multumesc mult!
Sus
Anka

Data înscrierii: 31/Ian/2014

MesajTrimis: Vin Ian 31, 2014 2:30 pm    Titlul subiectului: Dieta Răspunde cu citat (quote)

Buna,

Eu am slabit renuntand la sucurile cu zahar pe care le-am inlocuit cu sucurile cu STEVIA de la Stevielle. Sunt 100% naturale si au fff putine calorii. Eu am inlocuit ciocolata cu cate un suc Stevielle si a mers.
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Diete Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2
Pagina 2 din 2

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
TopFeminin.ro