forumforumfelicitarihoroscop

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Concurs nou
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Concursuri
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
krmen21

Data înscrierii: 03/Mar/2008
Locație: braila

MesajTrimis: Mie Apr 09, 2008 10:58 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eu zic ca cina ar trebui sa ramana valabila.e buna idee.e ceva mai deosebit.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
virtuala

Data înscrierii: 13/Mar/2008
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Apr 09, 2008 12:06 pm    Titlul subiectului: Re: Concurs nou Răspunde cu citat (quote)

Parerea mea este ca orice premiu poate aduce un zambet pe chipul oricarei persoane, dar daca ar fi sa aleg dupa gusturile mele ceva as spune:
- Cosmetice, parfumuri - pt ca suntem majoritatea femei Smile
- Accesorii cum ar fi bijuterii, genti, etc
- Electocasnice pt ingrijire, cum bine a spus si catalina
- De ce nu telefoane accesorizate, feminine
- Si chestii personalizate topfeminin - agende, cani, etc

Si, da, si eu sunt de acord ca premiile sa fie date membrilor activi, insa o provocare de genul "CEL MAI BUN ARTICOL DESPRE..." cred ca ar fi o provocare pt noi toate/toti sa ne punem "talentul" la contributie Very Happy .
Cat despre acordarea premiilor aleatoriu, prin tragere la sorti, cred ca ar isca discutii si de ce nu neincrederea corectitudinii...parerea mea (nu am incredere in concursurile care dau premiu prin tragere la sorti )

Desyre as aprecia daca nu mi-ai mai comenta toate articolele intr-un mod rautacios fiecare om are dreptul la libera exprimare si parerea proprie.
Sus
durusoctavia

Data înscrierii: 06/Mar/2007
Locație: Zalau

MesajTrimis: Mie Apr 09, 2008 12:08 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

1. Haine personalizate
2. Bijuterii
3. Carti
4. Cosmetice
5. Electrocasnice
Sus
diana-design

Data înscrierii: 16/Mar/2008

MesajTrimis: Mie Apr 09, 2008 2:38 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ro a scris:

cu cina in 2 cred ca e mai greu...Daca concureaza vreo pustoaica de 16 ani fara prieten?...

pai ar bine sa se faca inscrieri pentru concursuri si in felul asta se ivita situatiile neplacute cand castigi un premiu de care nu poti beneficia
iar chestia cu premiul pentru cea mai interesanta poveste am mai vazut-o si prin alte locuri si mi-a lasat impresia ca lumea inventeaza chestii ca sa primeasca premiul... parerea mea Rolling Eyes
in tragerile la sorti eu am incredere pentru ca mi s-a intamplat de mai multe ori sa castig la astfel de concursuri Very Happy
Sus
desyre

Data înscrierii: 23/Feb/2008
Locație: pitesti

MesajTrimis: Joi Apr 10, 2008 4:06 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eu nu sunt de acord cu cina in2, dar in cazul in care majoritatea o sa fie de acord cu aceasta cina si eu o sa fiu atunci de acord cu ea.
Sus
kama2u

Data înscrierii: 09/Mar/2008
Locație: Corabia sau Slatina :D depinde in care sunt la momentu respectiv :D

MesajTrimis: Sâm Apr 12, 2008 1:53 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

nici eu nu sunt de acord cu cina...numai in cazu in care se face in orasu fiecasruia...altfel [-(

mie mi-ar place sa castig :X o rochie sexy scurta si strmta pe forme asa " Razz :X:X:X sooperba :XX:X:X:X...Razz

sa ma fac sexy ptr iuby q ea asa Very Happy

adik mai bine zis o tinuta sa aiba si poseta si pantofi Smile))

sau bijuteriii :X:X:X:X:

sau muuuuuulte =))
Sus
c-tina

Data înscrierii: 07/Mar/2008

MesajTrimis: Dum Apr 13, 2008 10:45 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

gata, am pus orasul - pt a te ajuta in alegerea premiilor.
Sus
desyre

MesajTrimis: Joi Apr 24, 2008 5:48 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ce liniste e..
Sus
Oana

Data înscrierii: 21/Noi/2006

MesajTrimis: Joi Apr 24, 2008 8:36 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eu as zice ca sunt de acord cu cina in 2, problema e ca cine nu e din bucuresti .... e mai greu, sa ramana valabila cina doar daca se ofera in orasul din care e castigatoarea/castigatorul.
prioritatile mele:
1. exista undeva la Tineretului ceva f interesant, intimitate pt 2 persoane pt o zi sau nu stiu cate ore, cu jacuzzi, cu sampanie, cu masaj, cu mult mai multe, de unde iesi pur si simplu fara nicio grija si fara niciun stres insa nu stiu si in alte orase cum sta treaba
2. excursie de 2 zile (weekend) la munte sau mare pentru 2 persoane incluzand transport, cazare.
3. cina tot pentru 2 persoane in orasul din care e participantul la concurs
4. o surpriza, gandita de admin, pentru castigator, pe care sa i-o facachiar de aniversarea castigatorului.
5. obiecte personalizate sau electrocasnice, telefoane
Cu ideea de a face cea mai buna impresie despre..... nu prea sunt de acord, pentru ca intr-adevar cred ca se va ajunge la inventari.
Cred ca ar fi bine si sa se traga la sorti sau merge si cu cel mai activ. asta chiar nu pot sa ma decid, problema mea e ca nu mai am net la serviciu si deci nu mai pot scrie asa cum scriam mai la inceputul forumului.
Va pup fetelor si intrati sa va povestesc cum e cu dakima la subiectul concurs martie 2008
Sus
Oana

MesajTrimis: Mar Apr 29, 2008 9:25 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

maine ma duc la masaj, abia astept Wink
Sus
desyre

MesajTrimis: Joi Mai 01, 2008 5:02 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

cum a fost oana ?
Sus
Oana

MesajTrimis: Mie Mai 07, 2008 10:13 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

super tare, unde nu e celulita e f bine, unde e celulita e cam nasol, stii cand mananci nu te doare cand dai jos....mai greu, dar ma mai duc, imi place!
Sus
desyre

MesajTrimis: Mie Mai 07, 2008 11:08 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

de cate ori ai fost pana acum cu acel voucher?
Sus
lauraneacsu

Data înscrierii: 12/Mai/2008
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Lun Mai 12, 2008 3:44 pm    Titlul subiectului: Re: Concurs nou laura neacsu Răspunde cu citat (quote)

eu ma gandeam la urmatoarele premii; primiul 1este de ;un aparat de slabit ptr burta ca unele femei au de nevoie mai alesdupa nastere;premiul 2 este de un aspirator ;premiul 3 creme ptr celulita si vergeturi;premiul 4 creme ptr copiisi premiul 5 un trening puma si adidasi ptr sport.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
desyre

MesajTrimis: Lun Mai 12, 2008 9:04 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

nu e rea nici propunerea ta .. dar un trening adv .. stii cat e nu ? Smile acum cine se duce la adidas si ii roage sa ne sponsorizeze si pe noi ? ;Wink
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Concursuri Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3  Următoare
Pagina 2 din 3

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
TopFeminin.ro