forumforumfelicitarihoroscop

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

O nutritie sanatoasa - metoda de calcul individual!
Du-te la pagina Anterioară  1, 2

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Nutriție
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
andlaura

Data înscrierii: 24/Feb/2010
Locație: BUCURESTI

MesajTrimis: Mie Feb 24, 2010 11:44 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

desyre a scris:
mie mi se pare o mare porcarie sa imi calculez fiecare calorie pe care o mananc... sa ma uit pe fiecare produs cate are si chestii din astea. poti sa slabesti si fara sa stii cate ai mancat

Nimeni nu cred ca vrea sa fie obsedat da calorii si sa stea cu carnetelul langa sa noteze: 1 mar -68 de calorii ... Dar de multe ori ne lasam pacalite de produsele pe care le consumam si nu ne dam seama ca covrigul pe are il mananci de la Victoriei dimineata are 330 de calorii. Eu mi-am gasit un jurnal oline, unde au multe alimente stocate si trebuie doar sa imi aleg alimentul.

Iar la gramaj ma descurc cat de cat, unde nu stiu exact, estimez in plus!

Nu are rost sa ne mintim!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
cristina_70

Data înscrierii: 21/Apr/2010

MesajTrimis: Mie Apr 21, 2010 11:22 am    Titlul subiectului: CURA DE SLABIRE CU RE-CODE Răspunde cu citat (quote)

Acest produs este indicat special pentru femeile ajunse la virsta a doua, avind in vedere ca ajuta la reglare hormonala, si in acelas timp si la slabit.
Am incercat si eu aceasta cura pt. a ma ajuta la slabit ,avind rezultate deosebite si multumitoare ,slabind in acelas tim cam 5 kg. In decus de 2luni.
Produsul fiind consumat si de alte prietene de-ale mele , tot cu aceleas rezultate bune.
Va recomand doamnelor si dumneavoastra cu toata increderea acest produs.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Emma18
Vizitator

MesajTrimis: Vin Iun 01, 2012 12:11 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

cel mai bun tool online despre nutritie!!
Sus
JiulyP
Vizitator

MesajTrimis: Mie Iun 20, 2012 9:39 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

nu am nevoie de un instrument online ca sa imi dau seama ce-mi face bine si ce nu. N-are el de unde sa stie ca mie nu-mi plac urzicile, sau otetul balsamic. tot la nutritionist functioneaza mai bine
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Nutriție Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2
Pagina 2 din 2

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
TopFeminin.ro