forumforumfelicitarihoroscop

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

va vopsiti?
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Îngrijirea părului
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
desyre

Data înscrierii: 23/Feb/2008
Locație: pitesti

MesajTrimis: Joi Mar 13, 2008 12:47 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fac 23 in apr.
am multe colege de la fac care si-au ars parul din cauza vopseselor repetate si facute de mamici, cunostiinte, nu la salon
spun asta pr ca o colega se face numai la salon ,destul de des si nu il are ars, distrus
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Oana

Data înscrierii: 21/Noi/2006
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Mar 14, 2008 10:17 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

multi inainte! asa e parul vopsit acasa se degradeaza, la salon fetele stiu ce cantitati trebuie si cum, acasa ..... dupa capul nostru .... poti ajunge fara par!
Sus
desyre

MesajTrimis: Sâm Mar 15, 2008 1:35 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

te costa ceva dar de, obrazul finut cu multi bani se tine.
Sus
krmen21

Data înscrierii: 03/Mar/2008
Locație: braila

MesajTrimis: Sâm Mar 15, 2008 10:40 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eu ma vospesc de doua,maxim trei ori pe an si tot nu e este un par foarte sanatos.ma intreb cum arata un par vopsit o data pe luna....
Sus
desyre

MesajTrimis: Sâm Mar 15, 2008 4:37 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

groazinc, oribil si pe langa gandul tau, danteste-te si la contraste, adica din negru sa te faci blonda, din blonda roscata, din roscata albul ala platinat ...
eu am o prietena care o fce maica-sa destul de des acasa, nu va ganditi cum arata parul ei, e ars rau de tot si nici nu are rabdare sa ii creasca... si sa nu-l mai vopseasca.
Sus
krmen21

MesajTrimis: Mar Mar 18, 2008 12:36 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

persoane care nu tin deloc la podoaba capilara...
Sus
desyre

MesajTrimis: Mar Mar 18, 2008 8:45 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

da... ah ce imi place mie parul natural si ca nu am nici o grija ca a mai crescut, ca treb sa-l vopsesc.
Sus
diana-design

Data înscrierii: 16/Mar/2008

MesajTrimis: Mie Mar 19, 2008 4:39 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

o singura data am fost vopsita bruneta si mi-a luat foarte mult timp sa scap de culoare(eu avand parul saten deschis). mi-a placut cum imi statea dar e cam multa bataie de cap pentru mine
Sus
krmen21

MesajTrimis: Mie Mar 19, 2008 4:41 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

da,parul vopsit negru e cea mai mare problema,si prostie in acelasi timp.doar daca nu cumva vrei sa fii toata viata bruneta..
Sus
desyre

MesajTrimis: Joi Mar 20, 2008 6:09 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

mie cred ca mi-ar sta bine cu negru, nici tenul nu`l am prea alb ... deci cred ca mi-ar sta bine Smile
Sus
krmen21

MesajTrimis: Joi Mar 20, 2008 6:10 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

da,cel mai important lucru e sa ai sprancenele negre ca sa fie in conformitate perfecta cu nuanta parului.
Sus
desyre

MesajTrimis: Joi Mar 20, 2008 6:49 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

da, si pe astea le am asa, deci mi-ar sta bine... cand o sa incep sa albesc cred ca asa ma voi face , macar o data la inceput ;p
Sus
krmen21

MesajTrimis: Joi Mar 20, 2008 7:43 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eu sunt satena de la natura si am sprancenele negre..de asta imi sta mai bine cu parul brunet
Sus
desyre

MesajTrimis: Vin Mar 21, 2008 5:50 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eu cand am fost vpsita eram roscat inchis.. dar nu eram f incantata
asa ca daca o sa ma mai fac, aleg negru
Sus
deea202

Data înscrierii: 31/Mar/2008
Locație: cluj

MesajTrimis: Lun Mar 31, 2008 5:47 pm    Titlul subiectului: a lo natural..he he Răspunde cu citat (quote)

daca nu iti place culoarea parului tau..sau vrei sa o schimbi doar pt k te-ai plictisit..iti recomand o vopsea d par fara amoniac..eu folosesc..casting de la loreal.nu distruge firele de par si nu afecteaza nici din alte puncte de vedere Very Happy
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Îngrijirea părului Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3  Următoare
Pagina 2 din 3

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
TopFeminin.ro