forumforumfelicitarihoroscop

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

volumul parului
Du-te la pagina Anterioară  1, 2

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Îngrijirea părului
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
desyre

Data înscrierii: 23/Feb/2008
Locație: pitesti

MesajTrimis: Mie Mar 05, 2008 11:43 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

krmen tu ce faci pt volum?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
krmen21

Data înscrierii: 03/Mar/2008
Locație: braila

MesajTrimis: Mie Mar 05, 2008 11:44 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

am folosit spuma si produse de la wella professional
Sus
desyre

MesajTrimis: Joi Mar 06, 2008 12:02 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

si ce rezulate ai obtinut?
Sus
krmen21

MesajTrimis: Mie Mar 19, 2008 7:47 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

vad ca e mai bine.wella professional da rez f bune.dau stralucire,vollum si,in plus miros super elegant:)se vede ca sunt exclusiv profesionale
Sus
desyre

MesajTrimis: Joi Mar 20, 2008 6:02 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

te intrebam ca in cazul in care o sa am probleme cu volumul sa stiu ce sa cumpar, nu sa le incerc atunci :p
Sus
krmen21

MesajTrimis: Joi Mar 20, 2008 11:20 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

am auzit ca mai e bun si fluidul 2nd de la wella
Sus
desyre

MesajTrimis: Vin Mar 21, 2008 6:03 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

aha... am inteles ca wella au produsele cele mai bune pt par
Sus
khryss

Data înscrierii: 09/Mar/2008

MesajTrimis: Vin Mar 21, 2008 9:49 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eu nu am volum la par Smile glumesc , tocmai m-am tuns si acum e periutza. am avut si parul lung dar nu vroiam sa aiba prea mare volum.
Sus
andrada

Data înscrierii: 31/Mar/2008

MesajTrimis: Lun Mar 31, 2008 11:38 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

La mine chiar era o problema lipsa de volum, par frumos ce-i drept :), dar nu pastra nicio forma (si am incercat mai multe tunsori), era moale rau, lipsit de energie, fara "vlaga". Acum folosesc un sampon pentru volum de la Phyto si tare multumita sunt; phytovolume se numeste - are ca si ingredient coada soricelului. La coafuri mai speciale, ca am parte si de asta, ma ajut de spuma pentru volum, tot de la phyto (cea in tub mov).
Sus
kama2u

Locație: Corabia sau Slatina :D depinde in care sunt la momentu respectiv :D

MesajTrimis: Lun Mar 31, 2008 3:08 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ptr volum eu folosesc tot o masca naturala :X...odata sau de 2 ori pe saptamana...imi aplic o masca de par...Very Happy

iti trb : un ou batut bine,o lingura de ulei masline,o lingura ulei de ricin (lingura mare Razz),un pic si de maioneza dak aveti in ks Very Happy...si o lingura mare de lapte Wink...si aplicati asta..km o ora stati q ea in cap Very Happy...bine va acoperiti dupa aplicare,capul q o punga si apoi q un prosop..dupa ce a trecut 1 h...va samponati bine [pe cap..de 2-3 ori :X...si : important e ca uscarea sa fie naturala..si sa nu pieptanati deloc parul ud..doar il frecati un pic q prosopu ...si il lasati sa se usuce..si dupa uscare ..Voila :X:X:X
Sus
kama2u

Locație: Corabia sau Slatina :D depinde in care sunt la momentu respectiv :D

MesajTrimis: Lun Mar 31, 2008 3:08 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

la mine da rezultate :>
Sus
lauraneacsu

Data înscrierii: 12/Mai/2008
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Mar Mai 13, 2008 9:26 pm    Titlul subiectului: laura neacsu Răspunde cu citat (quote)

dupa ce spalati parul sa il stropiti cu suc de lamiie intareste si are volum
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
beatrice87

Data înscrierii: 12/Sep/2008

MesajTrimis: Vin Sep 12, 2008 6:37 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

in primul rand trebuie sa ai tunsoare de asa natura,pt volum....si mie imi place sa am volum la par si pt asta ma tund in scari,cu calota pierduta la spate ....folosesc sampon pt volum,de la pantene (asta imi prieste mie ) si atucni cand ma usuc cu feonul las capul in jos si imi bag mana in el . Cand trebuie sa plec de acasa , imi dau cu fixativ pt volum si eventuAl il tapez un pic ...cam asta fac Very Happy
Sus
beatrice87

Data înscrierii: 12/Sep/2008

MesajTrimis: Vin Sep 12, 2008 6:40 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

sfatul cu lamaia...o sa-l aplic si eu Razz mc :*
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Îngrijirea părului Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2
Pagina 2 din 2

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
TopFeminin.ro