forumforumfelicitarihoroscop

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Recomandari filme
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Eveniment
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
durusoctavia

Data înscrierii: 06/Mar/2007
Locație: Zalau

MesajTrimis: Vin Mar 14, 2008 10:28 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ce coincidenta virtuala. Chiar ieri am vazut filmul Dragoste in timpul holerei. Intoarcerea in eden l-am vazut pe pc.
Return to Eden
Directors:
Karen Arthur, Kevin James Dobson
Writer: Michael Laurence (writer)
Release Date:27 September 1983 (Australia)
Genre:Drama / Romance / Thriller more
Plot Summary:Stephanie Harper has it all - beauty, riches and a loving husband. That is, until her husband falls in love with her best friend... more
Plot Keywords:Crocodile / Plastic Surgery / Revenge / Adultery / Fashion Model
E vechi filmul si nu are o calitate foarte buna dar mi-a facut placere sa il revad.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
virtuala

Data înscrierii: 13/Mar/2008
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Mar 14, 2008 2:17 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Smile da sunt filme bune pt cine le simte
Sus
desyre

Data înscrierii: 23/Feb/2008
Locație: pitesti

MesajTrimis: Dum Mar 16, 2008 3:03 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

tocmai am vazut Un pic insarcinata (Knocked Up)(2007). Mi-a placut la nebunie e asa de frumos sa vezi cum se naste un copil. Uneori intamplarile nedorite duc la un rezultat bun. De data aceasta rezultatul bun a fost nasterea. Dar in cazul in care femeia are o varsta mica.. rezultatul nu cred ca mai era la fel. Mai multe nu spun. Vizionati-l !!
Sus
desyre

MesajTrimis: Dum Mar 16, 2008 5:38 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

va plac pisicile? va plac desenele animate? va recomand Pisicile aristocrate (1970)(The Aristocats). Sunt asa de frumoase aceste filme, incat pe poti vedea si revedea oricund, indiferent de cati ani ai, de cate ori le-ai vazut.
Sus
desyre

MesajTrimis: Dum Mar 16, 2008 11:19 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Suspiciunea (2007 - Disturbia) este un film are va tine in suspans pana in ultimul moment. multe filme imi plac dar asta le intrece. Totul incepe ca o joaca de copil, dar se termina cu omorarea celui mai mare criminal de femei. Casa lui era plina de cadavre... Are un final fericit si se alege si cu o dragoste - actorul principal.
Sus
durusoctavia

MesajTrimis: Mar Mar 18, 2008 10:45 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am sa ma uit si eu azi la Knocked Up. Sper sa fie bun...
Sus
diana-design

Data înscrierii: 16/Mar/2008

MesajTrimis: Mar Mar 18, 2008 5:16 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

dintre astea mai noi atonement mi-a placut mult, awake e si asta interesant, 27 dresses e o comedie ok, 4 luni 3 saptamani si 2 zile mai merita vazut...
acum vreau sa vad the new world si the perfume. revin cu impresii dupa ce le vad Smile
[/b]
Sus
krmen21

Data înscrierii: 03/Mar/2008
Locație: braila

MesajTrimis: Mar Mar 18, 2008 5:18 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

apropo de filme....ati vazut american pie?
Sus
desyre

MesajTrimis: Mar Mar 18, 2008 7:53 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

diana - 4 luni 3 saptamani si 2 zile l-am vazut dar nu mi se pare un film incat sa castige un oscar, de fapt nici nu a castigat.
Inainte sa-l vad am auzit toata reclama care i s-a facut si ma asteptam la ceva mult mai spectaculos, cand l-am vazut am fost oarecum dezamagita dar ma bucur ca mai avem regizori care fac filme.
Sus
diana-design

Data înscrierii: 16/Mar/2008

MesajTrimis: Mar Mar 18, 2008 8:41 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

pai nu am zis ca e de oscar, dar mie mi s-a parut interesant... oricum nu a avut nici bugetul unui film de oscar, se vede ca a fost realizat mai cu saracie Laughing
Sus
krmen21

MesajTrimis: Mie Mar 19, 2008 8:41 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

a vazut cineva dark water?
Sus
durusoctavia

MesajTrimis: Joi Mar 20, 2008 10:19 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Tocmai am vazut 27 dresses. E super tare...
Sus
desyre

MesajTrimis: Joi Mar 20, 2008 5:19 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

durusoctavia - il am si pe calc dar treb sa-i gasesc o titrare buna.
diana-design - au fost filme care nu au fost asa de laudate dar mai bune ca asta
krmen21 - nu cred ca l-am vazut, cel putin nu imi aduc aminte de el
Sus
krmen21

MesajTrimis: Joi Mar 20, 2008 5:23 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

pacat ca e un film super misto.merita vazut.e mai mult psihologic
Sus
desyre

MesajTrimis: Joi Mar 20, 2008 5:47 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

o sa-l caut, chiar acum ma apuc de cautat
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Eveniment Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4  Următoare
Pagina 2 din 4

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
TopFeminin.ro