forumforumfelicitarihoroscop

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

V-ati supune unei interventii de marire a sanilor?
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Sâni
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
krmen21

Data înscrierii: 03/Mar/2008
Locație: braila

MesajTrimis: Mie Mar 19, 2008 10:56 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

cel mai bine e sa te multumesti cu ce ai.intr-adevar o femeie fara sani e ca un pat fara perne,dar..na,nu toate ii au...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
desyre

Data înscrierii: 23/Feb/2008
Locație: pitesti

MesajTrimis: Joi Mar 20, 2008 5:09 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eu nu mi-as dorii sanii nici cu un mm mai mari sau mai mici. Dumnezeu a pus acolo o cantitate buna, daca ii aveam prea mici cred ca as fi fost o complexata, daca erau prea mari la fel, ca ma gandeamc a la asta se uita toata lumea la mine, fie ca e barbat sau femeie.
Sus
krmen21

MesajTrimis: Joi Mar 20, 2008 5:15 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ati auzit de saraca andresan care ramasese fara un san la un moment dat?
Sus
desyre

MesajTrimis: Joi Mar 20, 2008 5:53 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

da, eu mai urmaresc emsiunile ei. Prima operatie nu a fost un succes total si a trebuit sa se supuna si celei de a 2 operatie si a zis ca o data ce ti-ai pus silicoane nu mai poti sa stai fara ele, adica poti sa stai dar sanii vor arata ca o carpa.
Sus
krmen21

MesajTrimis: Joi Mar 20, 2008 8:00 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eu am vazut=o intr=o emisune und-si aratase sanul ala natural..era ,exact cum ai zis tu.ca o soseta.super nasol
Sus
krmen21

MesajTrimis: Joi Mar 20, 2008 8:02 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

apropo,voi sunteti multumite la acest capitol?
Sus
desyre

MesajTrimis: Vin Mar 21, 2008 3:54 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eu nu am vazut sanul ei, doar a spus...
de ce capitol sa fim multumite? de capitolul sani ?
Sus
barbara2308
Vizitator

MesajTrimis: Mar Apr 22, 2008 10:01 am    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Buna...sunt una dintre femeile care incurajeaza operatiile estetice.Am apelat la o astefel de operatie pt ca aveam sanii mici si imi doream din tot sufletul sani mai mari;dupa multe incercari cu creme,masaje,leacuri babesti,am primit sfatul unei prietene de a apela la implanturi si credeti-ma k nu am regretat nici o secunda.Cand am vazut rezultatul am ramas uimita,chiar se poate:)asta daca nimeresti la doctorul care trebuie,care stie sa vorbeasca cu tine si sa iti explice.Din fericire am dat peste un asemenea doctor,la o clinica minunata la care am urmat dupa si alte tratamente cum ar fi epilarea definitiva,etc
Sus
kama2u

Data înscrierii: 09/Mar/2008
Locație: Corabia sau Slatina :D depinde in care sunt la momentu respectiv :D

MesajTrimis: Mar Apr 22, 2008 6:28 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cati ani ai ? Very Happy

adelinne a scris:
felicitari,elvira!! eu nu am nevoie de asa ceva (am 85c,acuma sa nu ziceti k ma laud!!),dar dk as fi avut sanii mici cu siguranta si eu as fi apelat,probabil dupa nastere o sa-mi fac eventual o ridicare k banuiesc k va fi nevoie,momentan ma preg de o lipoaspiratie.va pup
Sus
simonacojan

Data înscrierii: 03/Mai/2008
Locație: bacau

MesajTrimis: Sâm Mai 03, 2008 3:34 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

sincer, si eu mi-as dori niste sani mai mari, dar nu as recurge la o operatie estetica, dic cauza fricii...dar nu am nimic cu cele care isi fac astfel de operatii...
Sus
lauraneacsu

Data înscrierii: 12/Mai/2008
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Mar Mai 13, 2008 2:58 pm    Titlul subiectului: Re: V-ati supune unei interventii de marire a sanilor? Răspunde cu citat (quote)

nu m-asi supune la asa o timpenie
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
barbara2308
Vizitator

MesajTrimis: Mar Sep 30, 2008 12:04 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

[quote="kama2u"]Cati ani ai ? Very Happy

23ani:)
Sus
kama2u

Data înscrierii: 09/Mar/2008
Locație: Corabia sau Slatina :D depinde in care sunt la momentu respectiv :D

MesajTrimis: Mie Oct 01, 2008 8:00 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

multi inainte Smile
Sus
roxana.elena

Data înscrierii: 16/Iul/2008

MesajTrimis: Mar Noi 11, 2008 6:50 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu.
Sus
Dalinda

Data înscrierii: 20/Feb/2009
Locație: iasi

MesajTrimis: Vin Feb 20, 2009 12:22 pm    Titlul subiectului: tratamente vs bisturiu Răspunde cu citat (quote)

Sunt si eu in cautarea unor solutii si incerc pe cat posibil sa evit bisturiul, caut optiuni care nu ar implica o interventie chirurghicala. Momentan am gasit o gama de produse pt marirea sanilor BosomPlus: pastile si 2 tipuri de creme. Le folosesc de aproape 2 luni,atat cremele cat si pastilele,dupa prima sapt am remarcat o usoara ridicare si marire a sanilor, iar acum deja cresterea cupei e evidenta. sunt extrem de multumita si va recomand si voua produsul,daca vreti sa aflati mai multe despre produs au si site oficial pt romania (unde de altfel poate fi facuta si comanda)
Daca incercati produsul sa-mi spuneti ce efect a avut la voi si in cat timp.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Sâni Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5  Următoare
Pagina 4 din 5

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
TopFeminin.ro