forumforumfelicitarihoroscop

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

V-ati supune unei interventii de marire a sanilor?
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Sâni
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
virtuala

Data înscrierii: 13/Mar/2008
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Mar 13, 2008 3:29 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

la cate riscuri exista nu cred ca as avea curaj
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
desyre

Data înscrierii: 23/Feb/2008
Locație: pitesti

MesajTrimis: Joi Mar 13, 2008 7:53 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

cine nu risca, nu castiga. Cred la inceputul ar fi ami greu.. adica prima operatie... apoi cred ca ai vrea alta, tot la sani sau in alta parte..
Cred asta pt ca vad ca multa lume, dupa ce apeleaza la prima operatie.. se gandesc si deseori apeleaza si la alta, la urmatoarea.
Sus
virtuala

MesajTrimis: Vin Mar 14, 2008 2:40 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

cine nu a aavut probleme de sanatate poate crede ca operatiile si spitatlele sunt doar o joaca un mof care poate fi realizat usor...insa dupa ce ai stat prin spitale si te-ai saturat de interventii, cunosti si riscurile si durerile nu te mai bagi asa usor
Sus
desyre

MesajTrimis: Vin Mar 14, 2008 9:25 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

cand ajungi intr-un spital ca esti bolnav e una si cand ajungi la spital ca vrei tu e alta. Adica una e sa te opereti de nevoie, una e sa te operezi ca asa vrei tu. Sunt 2 lucruri total diferite si conteaza f mult psihicul tau.
Sus
virtuala

MesajTrimis: Mar Mar 18, 2008 10:26 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

DURERILE SI RISCURILE SUNT ACELEASI
Sus
krmen21

Data înscrierii: 03/Mar/2008
Locație: braila

MesajTrimis: Mar Mar 18, 2008 2:08 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

desyre a scris:
cand ajungi intr-un spital ca esti bolnav e una si cand ajungi la spital ca vrei tu e alta. Adica una e sa te opereti de nevoie, una e sa te operezi ca asa vrei tu. Sunt 2 lucruri total diferite si conteaza f mult psihicul tau.

corect!
Sus
desyre

MesajTrimis: Mar Mar 18, 2008 7:48 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

cand iti aci o operatie ca vrei tu, forta interioara te ajuta sa te recuperezi.

apropo de operatii, ma amuzam aseara la iniga de tigan cu maricica - ingrijitoarea cu operatia ei de sani... ce am mai ras Smile
Sus
krmen21

MesajTrimis: Mar Mar 18, 2008 8:22 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

si eu m-am uitat aseara.a fost tare amuzant.as vrea sa mai vad o data episodul.oricum,e misto filmul.are de toate:si momente de amuzament si de seriozitate.
Sus
desyre

MesajTrimis: Mar Mar 18, 2008 11:50 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eu l-am vazut si-n reluare. e asa amuzant sa vezi oameni care nu au casa dar vor sani
Sus
krmen21

MesajTrimis: Mie Mar 19, 2008 12:10 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Smile)da,interesanta treaba...
Sus
desyre

MesajTrimis: Mie Mar 19, 2008 12:26 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

tara arde si baba se piaptana
Sus
krmen21

MesajTrimis: Mie Mar 19, 2008 3:11 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ideea e ca aceste treburi se intampla in viata de zi cu zi,nu numai in filme.
Sus
desyre

MesajTrimis: Mie Mar 19, 2008 3:55 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

o data auzem pe o tipa ca bea un ceai de marire de sani.. ma amuzam in sinea mea, cred ca i se parea ei.
oricum o femeie care isi pune silicoane nu va mai alapta niciodata desi sunt unii care sustin ca nu are nici o leg. hai sa fim seriosi, doar nu o s-o vedem pe laura andresan, dupa 2 operatii ca va avea un copil si-l la alapta.
Sus
krmen21

MesajTrimis: Mie Mar 19, 2008 3:58 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eu am mai auzit pa cineva care isi face un tratament pe baza de proteine si costa in jur de 100 ron.imi vine sa si rad.asa,ar face toate femeile...ca sa aiba sani
Sus
desyre

MesajTrimis: Mie Mar 19, 2008 10:53 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ce nu face o femeia ca sa-si mareasca sanii.. incearca toate porcariile si rezulate bune tot nu vor avea.
azi am mai auzit de una la tv pe acasa ca nu e multumita de silicoane, de cum i le-a pus... Smile
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Sâni Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5  Următoare
Pagina 3 din 5

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
TopFeminin.ro