forumforumfelicitarihoroscop

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

V-ati supune unei interventii de marire a sanilor?
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Sâni
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
desyre

Data înscrierii: 23/Feb/2008
Locație: pitesti

MesajTrimis: Vin Feb 29, 2008 4:23 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

mie nu imi e frica sau nu mai stiu ce de spital ca lucrez intr-unul dar .. as face mai multe operatii.. la dif parti din corp dar la sani nu, nu spun ca ii am perfecti ca nu exista asa ceva dar mie imi plac cum sunt, nu mari, nu mici... si ii ascund sub halat la munca Very Happy
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
krmen21

Data înscrierii: 03/Mar/2008
Locație: braila

MesajTrimis: Mar Mar 04, 2008 10:37 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

cand vrei neaparat sa-ti faci o asemenea interventie trebuie sa treci si peste teama asta.stiinta a avansat mult si nu trebuie sa ne ingrijoram prea mult.e adevarat ca se intampla multe in ziua de azi,dar trebuie totusi sa avem incredere..
Sus
desyre

MesajTrimis: Mie Mar 05, 2008 12:23 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eu tocmai asta spuneam ca nu am teama, frica... dar singurul lucru la car nu m-as opera e la sani pt ca inca sunt OK. In medici am incredere mai ales ca lucrez printre ei.
Sus
krmen21

MesajTrimis: Mie Mar 05, 2008 12:33 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eu nu spuneam de tine ca ti-e frica,ci in general pt ca am vazut ca octavia e cam speriata de asa ceva.
Sus
desyre

MesajTrimis: Mie Mar 05, 2008 12:41 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

vickyiony - un asistent de la mine de la blocul operator a lucrat in domeniul asta si el isi dadea seama daca are silicon sau nu... eu nu mi-as da seama dacaas pune mana de vreunastfel de san
krmen21 cine e octavia?
Sus
krmen21

MesajTrimis: Mie Mar 05, 2008 12:43 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

durusoctavia.....si app,eu recunosc imediat daca o femeie are silicoane sau nu...se vede de la o posta.
Sus
desyre

MesajTrimis: Mie Mar 05, 2008 12:51 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

si eu recunosc asa ceva, dupa ce face o radiografie... de ex se spune ca alina plugaru are, dar nu are
Sus
krmen21

MesajTrimis: Mie Mar 05, 2008 1:10 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

dar la ea nu se observa ca ar avea silicoane.pur si simplu sunt normali.
Sus
desyre

MesajTrimis: Mie Mar 05, 2008 6:02 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

nu se observa ca nu are, dar lumea asta crede, ca are Smile
s-a supus cineva unei astfel de operatii... cat costa? cat dureaza recuperarea?
Sus
krmen21

MesajTrimis: Mie Mar 05, 2008 6:58 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ma rog...din cate am inteles este destul de scump
Sus
desyre

MesajTrimis: Mie Mar 05, 2008 11:23 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

o asistente de la mine am inteles ca si-a facut dar nu bag mana in foc... dar nu sunt in relatii mari cu ea ca sa o intreb ..
Sus
krmen21

MesajTrimis: Mie Mar 05, 2008 11:26 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

si eu cunosc o tipa care si-a facut implant si e f multumita,cel putin dpdv estetic.am sa o intreb cat a costat-o
Sus
desyre

MesajTrimis: Mie Mar 05, 2008 11:46 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

sa o intrebi maine ca sa ne spui
Sus
krmen21

MesajTrimis: Mie Mar 05, 2008 11:48 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

sigur ca da.
Sus
desyre

MesajTrimis: Mie Mar 05, 2008 11:58 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

daca as fi trait in alta tzara.. mai dezvoltata.. si as fi avut un alt stil de viata, alti pr.. cred ca intr-un moment de euforie mi-as fi facut o asemenea operatie dar far sa aud prea multe de riscuri
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Sâni Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5  Următoare
Pagina 2 din 5

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
TopFeminin.ro