forumforumfelicitarihoroscop

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Dieta daneza
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Diete
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
lor22

Data înscrierii: 25/Mai/2012

MesajTrimis: Vin Mai 25, 2012 5:34 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

la mine s-au vazut rezultate in prima saptamana
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
dumitrina
Vizitator

MesajTrimis: Mie Iun 20, 2012 11:59 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

mie aceasta dieta imi suna a boala curata:|
Sus
anemona
Vizitator

MesajTrimis: Vin Iun 29, 2012 8:03 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

inca nu am tinut nici o dieta pana acum!
Sus
AncaS
Vizitator

MesajTrimis: Mie Iul 04, 2012 3:19 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ce este dieta daneza? ce fel de dieta este??
Sus
Sonia_vrs
Vizitator

MesajTrimis: Joi Iul 26, 2012 2:02 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

am auzit si eu de dieta asta dar nu am incercat-o niciodata.am incercat alte diete dar din cauza ca sunt foarte pofticioasa nu am dus nici una la capat.vreau si eu sa ma apuc de asta sper sa reusesc.
Sus
nicuta

Data înscrierii: 16/Mai/2013

MesajTrimis: Joi Mai 16, 2013 6:25 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu am tinut aceasta dieta in urma cu trei ani si am fost foarte multumita. Este o dieta potrivita pentru mine deoarece eu nu pot manca dimineata. Stiu ca nu e bine, dar asa functioneaza organismul meu. Acum am reinceput dieta pt. ca am nascut si am acumulat niste kg. Sunt in ziua a opta si am slabit pana acum 4,5 kg. Nu am respectat nici acum tot ce scrie in dieta, in sensul ca nu am mancat telina, mielul l-am inlocuit cu pui, beau cafea cu zahar in fiecare dimineata, am mai renuntat la cate un ou din cele doua, am mai sarit peste carnea de vita, am mai mestecat cate o guma iar cina din ziua a saptea am tranformat-o in pranz, iar seara am mancat marul. Acum trei ani am slabit cu aceasta dieta vreo 6 kg, apoi, avand grija sa nu mai mananc mult la pranz, iar seara deloc, cu mici exceptii, am mai slabit 10 kg in decurs de un an. Ideea este sa nu gusti altceva pt. ca daca e bun s-ar putea sa nu te mai poti opri si renunti automat la dieta.
Sfatul meu este sa nu renuntati, cum scrie acolo, chiar daca ati mai gustat putin din mancarea pregatita pt. ceilalti membri ai familiei sau o gura de suc sau altceva.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Diete Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Pagina 7 din 7

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
TopFeminin.ro