forumforumfelicitarihoroscop

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Spune nu celulitei
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Anti-celulită
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
desyre

Data înscrierii: 23/Feb/2008
Locație: pitesti

MesajTrimis: Joi Mar 20, 2008 5:11 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

noi il putem declara inchis, inchis cu adevarat numai Catalina. Dar daca stam toate cu fundul in "usa" sa nu o mai deschisa nimeni reusim, doar avem ceva celulita :p cel putin eu vb in numele meu
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Julia
Vizitator

MesajTrimis: Mar Iul 31, 2012 12:29 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eu am facut vaccum si e foarte bun chiar se vad rezultatele,insa cand incepi un asemenea tratament corporal trebuie sa te ti si sa ai grija si dupa aia ca altfel iti apare la loc
Sus
Adelina1
Vizitator

MesajTrimis: Mie Aug 08, 2012 2:32 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

m-am chinuit in toate modurile posibile sa scap de celulita si singurele metode sunt masajele,vacuum-ul si sportul
Sus
Andreea12
Vizitator

MesajTrimis: Joi Aug 16, 2012 2:30 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eu ma laud ca am scapat de celulita in 2 saptamani Very Happy o facusem intr-o luna sau doua de mancat numai prajeli seara de seara. si eram plina . era groaznic..
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Anti-celulită Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3
Pagina 3 din 3

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
TopFeminin.ro