forumforumfelicitarihoroscop

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Spune nu celulitei
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Anti-celulită
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
krmen21

Data înscrierii: 03/Mar/2008
Locație: braila

MesajTrimis: Sâm Mar 08, 2008 6:04 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

o sa se extinda peste tot in curand...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
desyre

Data înscrierii: 23/Feb/2008
Locație: pitesti

MesajTrimis: Sâm Mar 08, 2008 6:22 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

daca publicul cere.... cel mai mult conteaza sa te motivezi pe tine sa slabesti..
de ex eu nu imi gasesc aceea motivatie, zic ca vreau dar din pacate atat..
Sus
virtuala

Data înscrierii: 13/Mar/2008
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Mar 14, 2008 2:36 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

motivatia trebuie sa vina din interior...eu vreau sa arat bine pt mine
Sus
desyre

MesajTrimis: Vin Mar 14, 2008 9:19 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

da, dar uneori parca ai vrea sa aratai bine pt iubit, pt sot... ca cineva sa vada eforturile tale si sa-ti spuna ce bine iti sta asa. Hai sa ne gandim logic.
De ce se ingrasa femeile dupa ce se marita? Pt ca sunt cu pers iubita si atentia pe care i-o acorda corpului nu mai este as de mare. Eu cun atatea pers care s-au ingrasat dupa ce s-au maritat, dupa ce s-au mutat cu pers iubita.
Sus
krmen21

MesajTrimis: Dum Mar 16, 2008 1:43 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

asta cam asa e.nu te mai intereseaza atat de mult aspectul tau fizic,dar totusi asta trebuie sa te intareasca tot mai mult.sa arati bine,sa nu se uite la altele:))
Sus
desyre

MesajTrimis: Dum Mar 16, 2008 3:37 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

da, si cu toate astea, o persoana maritata nu se mai ingrijeste la fel de mult ca atunci cand era nemaritata. femeia se ingrasa, sotul se uita dupa alta, si femeia cu gura mare... si uite asa iese scandalu, dar femeia niicodata nu va spune ca e vina ei, ca din cauza ca s-a ingrasat, a inceput barbatul sa se uite dupa alta.
Sus
durusoctavia

Data înscrierii: 06/Mar/2007
Locație: Zalau

MesajTrimis: Mar Mar 18, 2008 11:01 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Celulita se poate doar ameliora...Si asta cu tratamente permanente...In momentul in care nu mai folosesti respectivul tratament celulita recidiveaza...
Sus
krmen21

MesajTrimis: Mar Mar 18, 2008 2:05 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eu zic ca se poate indeparta total.si,bineinteles te intretii mereu...
Sus
desyre

MesajTrimis: Mar Mar 18, 2008 8:41 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

se poate. treb doar sa faci eforturi nu sa astepti sa dispara de la sine.
e greu dar se poate si se si merita, felicitari celor care au reusit.
Sus
krmen21

MesajTrimis: Mar Mar 18, 2008 9:01 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

cred ca problema asta o are majoritatea femeilor.
multe se confrunta cu ea.
Sus
desyre

MesajTrimis: Mie Mar 19, 2008 4:00 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

am o colega la spital care nu mananca decat f putin dar mai mereu o aud ca i se face rau, ca azi noapte nu a putut sa doarma si se mai si mira de la ce.. in fine.. si mai am o alta colega care mananca pe ascuns de baiatul ei ca ala mic e dolofan si nu vrea sa ii mai dea dulciuri .. nici chiar asa
Sus
krmen21

MesajTrimis: Mie Mar 19, 2008 11:35 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

da,deja e o prostie.te imbolnavesti.o sa fii anorexica la un moment dat.e bine sa gasesti alta solutie,nu sa stai lesinata de foame
Sus
krmen21

MesajTrimis: Mie Mar 19, 2008 11:37 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

imi vine sa si rad.scriem la doua topicuri cu acelasi subiect.cred ca unul ar trebui inchis.
Sus
desyre

MesajTrimis: Joi Mar 20, 2008 12:40 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

si eu cred la fel, doar ca acestea 2 sunt demult deschise si nu vreau eu sa hotarasc care va fi inchis. Doar catalina sau creatorul sub.
Sus
krmen21

MesajTrimis: Joi Mar 20, 2008 5:02 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

cred ca cel mai bine e sa inchidem noi unul.
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Anti-celulită Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3  Următoare
Pagina 2 din 3

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
TopFeminin.ro