forumforumfelicitarihoroscop

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Perioada optima
Du-te la pagina Anterioară  1, 2

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Tinere mămici
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
virtuala

Data înscrierii: 13/Mar/2008
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Mai 20, 2008 8:29 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Smile foarte
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
lorra

Data înscrierii: 24/Sep/2008

MesajTrimis: Joi Sep 25, 2008 12:03 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

buna dragele mele...sunt noua pe aici si sper ca ma primiti si pe mine Wink eu sunt o mamica de 24 de ani si am un baiat de 2 ani si 2 luni....nu exista o perioada anume cand e timpul pt un bb dar trebuie totusi sa te gandesti de doua ori inainte pt ca este o MARE RESPONSABILITATE,un copil implica foarte multe....eu de mica mi-am dorit sa fiu mamica tanara si DD mi-a implinit dorinta.
Sus
virtuala

Data înscrierii: 13/Mar/2008

MesajTrimis: Joi Oct 16, 2008 11:08 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

felicitari sa fiti sanatosi Very Happy
Sus
Geli

Data înscrierii: 24/Sep/2008

MesajTrimis: Joi Dec 11, 2008 7:40 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

lorra a scris:
buna dragele mele...sunt noua pe aici si sper ca ma primiti si pe mine Wink eu sunt o mamica de 24 de ani si am un baiat de 2 ani si 2 luni....nu exista o perioada anume cand e timpul pt un bb dar trebuie totusi sa te gandesti de doua ori inainte pt ca este o MARE RESPONSABILITATE,un copil implica foarte multe....eu de mica mi-am dorit sa fiu mamica tanara si DD mi-a implinit dorinta.

Bine ai venit! Sa-ti traiasca sanatos si norocos baiatul si voi pe langa el.
Geli, Laughing
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Codruta

Data înscrierii: 27/Mar/2012

MesajTrimis: Mar Mar 27, 2012 10:37 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eu cred ca perioada cea mai buna e undeva intre 23-28 de ani:)..nici prea tanara dar nici prea batrana:d
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Tinere mămici Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2
Pagina 2 din 2

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
TopFeminin.ro