forumforumfelicitarihoroscop

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

albirea dintilor
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Îngrijirea feței
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
roxana.elena

Data înscrierii: 16/Iul/2008

MesajTrimis: Dum Noi 16, 2008 11:42 pm    Titlul subiectului: Re: albirea dintilor laura neacsu Răspunde cu citat (quote)

lauraneacsu a scris:
eu folosesc pasta de dinti mai scumpa ptr albit dintii .

si daca e asa scumpa,albeste dintii bine binesau..?
or` evidentiai faptul ca iti cumperi "pasta de dinti mai scumpa"..u get my point
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
mirelaiones

Data înscrierii: 29/Apr/2011

MesajTrimis: Joi Dec 15, 2011 3:16 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cred ca cel mai bine este sa mergem la dentist daca vrem sa avem dinti albi de invidiat. Dar pana la albire trebuie sa ne asiguram ca avem dinti si gingii sanatoase. De aceea eu folosesc pasta de dinti si apa de gura cu ratanhia de la weleda. Mi le-a recomandat o prietena si sunt foarte multumita.
Sus
georgeta209

Data înscrierii: 28/Oct/2013
Locație: Timisoara

MesajTrimis: Lun Oct 28, 2013 4:43 pm    Titlul subiectului: Albirea dintilor cu kit-ul Ibright Răspunde cu citat (quote)

Eu folosesc de o saptamana set-ul de albire cumparat de pe sit-ul ibright si pana acum sunt destul de multumita de rezultate. Daca nuanta asta o sa ramana o sa fiu mai mult decat fericita!
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Îngrijirea feței Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3
Pagina 3 din 3

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
TopFeminin.ro