forumforumfelicitarihoroscop

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

poze cu nail art ???
Du-te la pagina Anterioară  1, 2

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Îngrijirea mâinilor
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
durusoctavia

Data înscrierii: 06/Mar/2007
Locație: Zalau

MesajTrimis: Vin Feb 01, 2008 9:00 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Interesante poze...Pacat ca trebuie si rabdare...Smile
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Oana

Data înscrierii: 21/Noi/2006
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Feb 05, 2008 9:10 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

super dragute, chiar imi plac modelele, eu am probleme cu unghiile, imi cresc f greu si pe deasupra se exfoliaza, dar asa cand le prind putin crescute mi le tot "colorez" si eu. Jumatete - jumatete, mi-e cel mai usor, sau cu dungute f subtiri de culori argintii, cam atat pot sa-mi fac singura Wink
Sus
desyre

Data înscrierii: 23/Feb/2008
Locație: pitesti

MesajTrimis: Sâm Feb 23, 2008 3:47 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

pe langa rabdare mai trebuie sa te si pricepi
Sus
georgika:)

Data înscrierii: 03/Mai/2008

MesajTrimis: Sâm Mai 03, 2008 10:27 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Oana a scris:
super dragute, chiar imi plac modelele, eu am probleme cu unghiile, imi cresc f greu si pe deasupra se exfoliaza, dar asa cand le prind putin crescute mi le tot "colorez" si eu. Jumatete - jumatete, mi-e cel mai usor, sau cu dungute f subtiri de culori argintii, cam atat pot sa-mi fac singura Wink

Oana de ce nu iti pui unghii false daca nu iti cresc,costa in jur de 120 ron si yo am acleasi probleme ca si tine si am apelat la aceasta metoda te tin cam 6 luni daca te duci la intretinere o data la 2-3 sapt si o sedinta e jumatate din aplicare
Sus

MesajTrimis: Sâm Mai 03, 2008 10:28 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

asa sunt ale mele acum Smile

SP_A0463.jpg
 Description:
 Filesize:  114.3 KB
 Viewed:  32651 Time(s)

SP_A0463.jpg

Sus

MesajTrimis: Sâm Mai 03, 2008 10:29 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

asa erau innainte sa mi le pun

SP_A0461.jpg
 Description:
 Filesize:  167.04 KB
 Viewed:  32648 Time(s)

SP_A0461.jpg

Sus

MesajTrimis: Sâm Mai 03, 2008 10:31 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

si acum sa va trimit si yo modele(acest model nu dureaza sa il faca un profesiunist decat 10 min Very Happy

20070410093431_unghii_false_30.jpg
 Description:
 Filesize:  84.31 KB
 Viewed:  32646 Time(s)

20070410093431_unghii_false_30.jpg

Sus
Anna

Data înscrierii: 22/Mar/2011

MesajTrimis: Mar Mar 22, 2011 12:21 pm    Titlul subiectului: modele unghii Răspunde cu citat (quote)

georgika ai unghii foarte frumoase..cum de le pastrezi asa lungii?
Sus
adelina1234

Data înscrierii: 07/Iul/2011
Locație: hunedoara

MesajTrimis: Joi Iul 07, 2011 11:17 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Buna fetelor,wow sooper modele ,unele chear le vad pt. prima oara,eu imi fac singura unghiile acasa cu acryl dar sincer cu stanga nu prea pot face modele ,sunt foarte stangace de stanga Smile)))) Razz ,eu folosesc produse de la site-ul care il vedeti la semnatura si preturile is ok si produse de calitate ,mie imi place ca primesc cadouri si reduceri de fiecare data Razz ,voi ati incercat ?ce parere aveti?Ade. :*
Sus
stefania_m

Data înscrierii: 15/Iul/2010

MesajTrimis: Vin Iul 08, 2011 9:20 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

georgika sunt foarte foarte frumoase:D sunt puse nu? offf si nu mai am baterie la telefon sa va arat si pe ale mele:D maine dimineata;))
Sus
stefania_m

Data înscrierii: 15/Iul/2010

MesajTrimis: Mar Iul 12, 2011 9:16 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

am revenit cu unghiutele mele:) trebuie sa le cam refac pt ca au mai crescut:D dar sunt super;))[/img]
Sus
Catalina3

Data înscrierii: 15/Mar/2012

MesajTrimis: Joi Mar 15, 2012 3:47 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Super pozele, am furat si eu cateva idei Wink ms :*
Sus
Melania
Vizitator

MesajTrimis: Mie Aug 29, 2012 2:35 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

destul de interesante,am si eu un model pe care il vreau dar din pacate nu pot sa atasez imaginea ca sa va arat
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Îngrijirea mâinilor Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2
Pagina 2 din 2

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
TopFeminin.ro