forumforumfelicitarihoroscop

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Sa scapam de Celulita
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Anti-celulită
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
desyre

Data înscrierii: 23/Feb/2008
Locație: pitesti

MesajTrimis: Joi Mar 20, 2008 12:41 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

da.. treb sa-mi gasesc vointa si sa pun piciorul in prag.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
krmen21

Data înscrierii: 03/Mar/2008
Locație: braila

MesajTrimis: Joi Mar 20, 2008 5:01 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

poate ca nu ai avut un motiv intemeiat pentru care sa te incumeti sa o faci
Sus
krmen21

MesajTrimis: Joi Mar 20, 2008 5:01 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

aaa,probabil ca nu ai nevoie!!
Sus
desyre

MesajTrimis: Joi Mar 20, 2008 5:12 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

am, doar ca trag de timp .. zic ca lasa , ca ma apuc maine si asa fac mereu.
Sus
krmen21

MesajTrimis: Joi Mar 20, 2008 7:57 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

asa suntem,noi,oamenii delasatori.de asta e bine sa faci un lucru cat ai chef si esti sanatos ca apoi intervin altele
Sus
desyre

MesajTrimis: Vin Mar 21, 2008 4:06 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

azi ma intreba o colega daca m-am ingrasat, ca ei asa i se pare.
uff ce naspa m-am simtzit dar nu atat de mult ca sa ma motiveze.
Sus
diana-design

Data înscrierii: 16/Mar/2008

MesajTrimis: Lun Mar 24, 2008 2:28 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

e destul de nasoala celulita asta, nu trece asa usor, poate doar prin interventii chirurgicale. se poate atenua insa cat de cat prin sport, sauna, regim alimentar adecvat. cremele, sincer, nu stiu daca ajuta prea mult, cred ca principalul lor rol e sa hidrateze ca sa pastreze elasticitatea pielii dar nu fac celulita sa dispara Mad
cand mergeam la sala si mai ramaneam si la sauna dupa parca se vedea o usoara imbunatatire, dar acum nu-mi mai permite timpul, e destul de multa bataie de cap. incerc insa sa merg pe jos cat mai mult Rolling Eyes
Sus
desyre

MesajTrimis: Lun Mar 24, 2008 7:50 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

celulita asta e un blestem pt fete. si pt barbati dar ei nu se consuma asa ca noi.
Sus
kama2u

Data înscrierii: 09/Mar/2008
Locație: Corabia sau Slatina :D depinde in care sunt la momentu respectiv :D

MesajTrimis: Mar Mai 06, 2008 3:08 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

gama Cellulight ati auzit de ea? ati incercat? ]

astept parerile voastre...am gasit undeva pe un site de ele cica sunt noi de la emiplant si uitativa cate fete scriu de ele si sunt ff multumite k dau rezultate
Sus
deeeeea

Data înscrierii: 20/Mar/2009

MesajTrimis: Vin Mar 20, 2009 12:17 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

am auzit ca masajul cu miere face minuni.dupa 10 sedinte efectul e VIZIBIL Very Happy !!
Sus
Julia
Vizitator

MesajTrimis: Mar Iul 31, 2012 12:25 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

am si eu celulita insa nu se vede foarte rau dar nu suport eu sa stiu ca e acolo.stiu ca tutunul favorizeaza aparitia insa nu pot sa ma las de tigari.
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Anti-celulită Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3
Pagina 3 din 3

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
TopFeminin.ro