forumforumfelicitarihoroscop

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Concurs nou
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Concursuri
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
lauraneacsu

Data înscrierii: 12/Mai/2008
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Mar Mai 13, 2008 2:35 pm    Titlul subiectului: Re: Concurs nou laura neacsu Răspunde cu citat (quote)

asi vrea sa se castige urm produse; un pc,un telefon.un tvr cu plasma.sa castige la tragerea la sorti toti abonati ca eu zic ca toti merita.multumim
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
durusoctavia

Data înscrierii: 06/Mar/2007
Locație: Zalau

MesajTrimis: Lun Mai 19, 2008 1:50 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ar fi bine sa castige toata lumea dar din pacate nu cred ca sunt atatea premii...Eventual premii simbolice pentru toata lumea...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
desyre

Data înscrierii: 23/Feb/2008
Locație: pitesti

MesajTrimis: Lun Mai 19, 2008 1:59 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

daca nu castiga un premiu, macar se alege cu prietenii , nu ? Smile
Sus
desyre

MesajTrimis: Mie Mai 28, 2008 8:37 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

In cazul in care magazinul on-line parfumania.ro sponsorizeaza acest site la vrun concurs, vreau sa se stie ca de primit giftcardul se va primii, dar atunci cand se comanda se plateste o taxa de 15 lei - taxa de transport (in afara de Buc si de cei care comanda si au drum in buc pentru a ridica comanda).
giftcardurile sunt de la 30 la 300 lei Smile
Sus
desyre

MesajTrimis: Vin Iul 04, 2008 7:20 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

mi-ar placea ca la noua concurs care se lasa asteptat sa fie vouchere de la tarafashion.ro. Acestea au valoare intre 50 si 200 lei. Atunci cand o pers comanda de la ei, va platii transportul. Acesta difera in functie de suma comandata .. eu de ex la 200 lei am platit 17 lei .. (3.6 kg). sau poate sa nu plateasca transportul daca isi comanda de suma voucherului minus suma transportului.
oare .. doar un concurs pe an este de acest site? ca primul concurs a fost acum un an in martie, al doilea - anul acesta in martie. Oare tocmai la anu vom avea un nou concurs? Eu sper sa nu.
Sus
beatrice87

Data înscrierii: 12/Sep/2008

MesajTrimis: Vin Sep 12, 2008 6:28 pm    Titlul subiectului: pai gata ? Răspunde cu citat (quote)

nu mai sunt concursuri ? Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Sus
virtuala

Data înscrierii: 13/Mar/2008
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Oct 16, 2008 10:48 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ce pustiu pe aici...poate un concurs micut ne-ar "pune in miscare" din nou Smile
Sus
desyre

MesajTrimis: Dum Noi 30, 2008 8:35 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

mai e putin pana in martie , poate atunci va aparea si noul concurs.
Sus
lizuca

Data înscrierii: 15/Apr/2008
Locație: iasi

MesajTrimis: Sâm Dec 13, 2008 12:18 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cred ca premiul ar trebui sa fie castigat prin tragere la sorti ..de ce sa fie numai pentru cei activi ???..adica ceilalti care sunt membri si poate nu au timp sa stea mereu ..pe net ...de ce sa nu aiba si ei o sansa ?

Referitor la top cred ca pe locul
1. O calatorie in 2 pentru cateva zile (2-3 )oriunde in tara(la alegerea castigatorului) sau chiar in strainatate.
2.O sedinta completa intr-un salon de frumusete .(coafat ,machiat ,manichiura ,pedichiura, epilat...etc.)
3.O tinuta completa dintr-o reprezentanta cunoscuta
4.Un obiect electrocasnic (epilator,placa,...)
5.Un pix, un caiet ,cu sigla TopFeminin !

Very Happy ; Question Idea
Sus
Paula

Data înscrierii: 19/Iul/2009
Locație: Iasi

MesajTrimis: Lun Iul 20, 2009 12:43 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

lizuca cred ca a ales cele mai bune premii...de acord cu ea!
Sus
iresistibile

Data înscrierii: 27/Iul/2009
Locație: galati

MesajTrimis: Lun Iul 27, 2009 10:05 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ma gandesc la produse cosmetice si niste oferte la saloane de frumusete Very Happy
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
sabinacostea

Data înscrierii: 10/Apr/2012

MesajTrimis: Vin Iul 13, 2012 8:11 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am citit pe CineForum despre filmul- Caut prieten pentru sfarsitul lumii, iar pe Fb am gasit si un concurs interesant https://www.facebook.com/events/442264192460858/. Mi se pare o poveste frumoasa, un subiect mai nou, fata de ce am vazut in ultima vreme.
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Concursuri Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3
Pagina 3 din 3

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
TopFeminin.ro