forumforumfelicitarihoroscop

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Sampoanele 2-in-1

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Îngrijirea părului
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Catalina
Site Admin

Data înscrierii: 26/Feb/2006

MesajTrimis: Dum Mar 19, 2006 3:49 pm    Titlul subiectului: Sampoanele 2-in-1 Răspunde cu citat (quote)

Sunt bune sau nu sampoanele 2-in-1? Eu am folosit mai demult unul si am renuntat pentru ca toate prietenele mele mi-au spus ca imi va distruge parul. Acum imi dau seama ca de cand folosesc unul normal (si balsam separat) parul meu arata mult mai rau... sincer nici nu stiu ce sa mai cred... voi ce ziceti?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Vizitator

MesajTrimis: Dum Mar 19, 2006 5:44 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Rolling Eyes
Sus
Mihaela
Vizitator

MesajTrimis: Mie Mai 17, 2006 8:15 am    Titlul subiectului: Sampoanele 2 in 1 Răspunde cu citat (quote)

Draga Catalina, sampoanele 2 in 1 am constat si eu ca nu dau rezultate bune, iar in privinta utilizarii separate (sampon normal si balsam) nu merge sa folosesti acelasi sampon mult timp - se obisnuieste parul cu el, asa ca incearca sa alternezi sampoanele, dupa ce termini unul de o anumita marca, incerci altul.
Bafta si par frumos si sanatos!

Mihaela
Sus
Veronica
Vizitator

MesajTrimis: Vin Mai 19, 2006 9:08 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Dragele mele,
Eu cred ca nu conteaza ce sampon folosesti atata timp cat iti face bine la par, deasemeni mai cred ca nu trebuie sa schimbi foarte des samponul Smile
Sus
Vizitator

MesajTrimis: Joi Sep 07, 2006 9:12 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am citit intamplator mesajele legate de folosirea aceluiasi tip de sampon pe o perioada mai indelungata si am constatat ca sunt pareri pro si contra. Eu personal folosesc acelasi sampon de mai bine de 5 ani si pot spune ca nu am absolut nici o problema nici legata de caderea parului nici legata de volum .Sincer eu sunt pentru folosirea aceluiasi tip de sampon cu conditia ca el sa-ti faca bine. Folosesc elseve de la l"oreal si-l recomand calduros!
Sus
rasfatzata_iza

Data înscrierii: 21/Apr/2007

MesajTrimis: Sâm Apr 28, 2007 1:18 pm    Titlul subiectului: vai! Răspunde cu citat (quote)

Confused nu sunt bune sampoanele 2in 1!iar in privinta sampoanelor si balsamelor separate eu optez.mai ales balasam din belsug!foloseste si o masca!face minuni.iti recomand ceva:loreal elseve nutri gloss(e roz).face parul super.la inceput moale dupa cateva saptamani super!
Sus
Oana

Data înscrierii: 21/Noi/2006
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Iul 11, 2007 8:50 pm    Titlul subiectului: Re: vai! Răspunde cu citat (quote)

rasfatzata_iza a scris:
Confused nu sunt bune sampoanele 2in 1!iar in privinta sampoanelor si balsamelor separate eu optez.mai ales balasam din belsug!foloseste si o masca!face minuni.iti recomand ceva:loreal elseve nutri gloss(e roz).face parul super.la inceput moale dupa cateva saptamani super!

Da, si eu sunt de parere ca e bine sa folosesti o masca, si eu folosesc de ceva timp masca pentru par(de la Kallos) si ma simt f bine. Va recomand la toate!

Ultima modificare efectuată de către Oana la Mar Feb 05, 2008 9:06 pm, modificat de 1 dată în total
Sus
madalina

Data înscrierii: 04/Iul/2007

MesajTrimis: Lun Iul 16, 2007 4:48 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Si eu cred ca nu sunt atat de bune. Folositi sampon si balsam separat.
Sus
Lucia

Data înscrierii: 15/Sep/2007

MesajTrimis: Sâm Sep 15, 2007 2:03 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

nu sunt bune ! mai bine folositi un sampon si un balsam din aceeasi gama si pt tipul parului tau .. nu mai folositi sampoane pt orice fel de tip de par pt ca riscati sa va umpleti de matreata ..
Sus
adelina_luciana

Data înscrierii: 29/Sep/2007
Locație: brasov

MesajTrimis: Sâm Sep 29, 2007 3:57 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eu fac matreata de la 2 in 1 Rolling Eyes
mai bine dau 5 lei in + da macar stiu ca samponu-i sampon si balsamu-i balsam,in felul asta poti controla si cantitatea din fiecare....
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
desyre

Data înscrierii: 23/Feb/2008
Locație: pitesti

MesajTrimis: Sâm Mar 08, 2008 10:19 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

le prefer separate... 2 in 1 mi se pare ca nu isi face balsamul efectul... de sampon nu ma plang nici separat nici 2 in 1. la balsam se pune problema.
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Îngrijirea părului Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
TopFeminin.ro