forumforumfelicitarihoroscop

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

un sfat va rog!!!

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Cafenea
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Balteanu Alina

Data înscrierii: 01/Iul/2010
Locație: Iasi

MesajTrimis: Joi Iul 01, 2010 4:52 pm    Titlul subiectului: un sfat va rog!!! Răspunde cu citat (quote)

Buna ziua. As dori si eu un sfat din partea voastra....Am 19 ani, am terminat acum liceul, numai ca am ramas corigenta la matematica si asta imi strica toata vara, in fine nu asta conteaza.Vreau sa plec de acasa, deoarece nu ma inteleg deloc cu tatal meu, nu ma iubeste de cand eram mica, cand m-am nascut a plecat un am de acasa apoi sa intors.Eu vreau sa plec in alt oras la un baiat pe care il cunosc de putin timp.Acum nu stiu daca sa ma duc la e sau sa ma mut aici in oras singura si sa imi caut ceva de munca,cu toate ca singura e foarte greu sa ma si intretin pt ca toate sunt scumpe.Voi ce spune-ti?!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
stefania_m

Data înscrierii: 15/Iul/2010

MesajTrimis: Joi Iul 15, 2010 9:14 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

parerea mea este sa incerci sa iti revi si sa treci de corijenta:Dnu e chiar asa de greu sa iei note mai bune;))se merita sa vezi la 25 ani ca ai terminat o facultate, lucrezi intr-un mediu frumos, birou..nu intr-un magazin de cartier si sa ai deja 2 copii si un sot care nu mai are de lucru..cantareste bine lucrurile:) sunt convinsa ca tatal tau iti doreste doar binele
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Cafenea Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
TopFeminin.ro