forumforumfelicitarihoroscop

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Minte sau nu ???

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Viața în doi
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Mirela_1988
Vizitator

MesajTrimis: Dum Mar 21, 2010 6:05 pm    Titlul subiectului: Minte sau nu ??? Răspunde cu citat (quote)

Ce fel de barbati aleg sa mearga la saloanele de masaj erotic, ce parere aveti despre ei ??
Zilele trecute, din intamplare am gasit in buzunarul scaunului de la masina prietenului meu, cu care am o relatie de 5 ani, o carte de vizita (facand reclama la un salon de masaj) , cd l-am intrebat mi-a spus foarte nepasator, ca este de ceva timp cartea de vizita acolo si ca nu mai stie cum a aparut acolo. Voi ce credeti, minte ?? A sost la masaj sau nu ???
Eu una, nu stiu ce sa mai cred....
Sus
nieves

Data înscrierii: 17/Apr/2010

MesajTrimis: Dum Apr 18, 2010 12:31 am    Titlul subiectului: Ce credeti,minte ? Răspunde cu citat (quote)

E clar ca lumina zilei ca minte,adica nu stie cum a aparut cartea de vizita,dar stia ca e acolo Shocked
Mare grija cu mincinosii, daca n-au curajul sa-si recunoasca faptele sunt fie lasi fie poltroni. Si va continua sa minta..... Laughing
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
R_a_z_v_a_n

Data înscrierii: 30/Dec/2010
Locație: Slatina

MesajTrimis: Lun Ian 03, 2011 5:29 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

De ce nu iei in calcul si varianta spusa de prietenul tau?
Mie mi s-a intamplat sa-mi dea la o intersectie o astfel de carte de vizita, de care pur si simplu uitasem complet si pe care nu am aruncat-o pentru ca nu-mi sta in caracter sa arunc mizerii pe geamul masinii.
Sus
razi_azi

Data înscrierii: 17/Noi/2010

MesajTrimis: Lun Ian 31, 2011 2:02 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

si iubitul meu a primit un flyer pentru masaj erotic cand eram impreuna in masina, mi l-a dat mie iar eu i l-am pus in portiera! big deal!
Sus
pantoficustil

Data înscrierii: 12/Oct/2011

MesajTrimis: Sâm Oct 29, 2011 5:19 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu cred ac era important ca avea un fluturas la el, ci faptul ca a mintit, putea sa spuna ca a fost sau ca stia de el nu ca habar nu are de unde a aparut....nu suport mincinosii ...
Sus
b37dra

Data înscrierii: 12/Feb/2013

MesajTrimis: Mar Feb 12, 2013 2:08 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Si eu am fluturasi de la saloane erotice in masina,ori la stop ori in parcare sub stergator le gasesc si sa nu le arunc pe jos le bag in masina si cand fac curat arunc tot ce nu mi trebuie din masina,daca nu fac curat si sotia gaseste acel fluturas gata o insel,ma duc la saloane erotice?
Simplu,a uitat de el si totusi daca se duce sau a fost,de ce a fost?ce a gasit acolo si acasa nu?
Bafta
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Viața în doi Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
TopFeminin.ro