forumforumfelicitarihoroscop

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Ce este in mintea barbatilor ?

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Viața în doi
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Mirela_1988
Vizitator

MesajTrimis: Mar Mar 16, 2010 5:43 am    Titlul subiectului: Ce este in mintea barbatilor ? Răspunde cu citat (quote)

Sunt foarte curioasa de felul meu, si mi-am propus sa incerc sa descopar ce este in mintea barbatului...!
Pentru asta m-am gandit sa incep cu inceputul, de ce barbatii simt nevoia de a-si schimba partenera tot mai des??
Un prieten de-al meu imi povestea ca a fost la o sedinta de masaj erotic si era foarte incantat de domnisoarele maseuze (sigura lui dezamagire fiind ca nu se face sez), asa ca m-am hotarat sa merg si eu , sa vad ce este asa de spectaculos !
Oare imi insel partenerul daca merg la un masaj erotic ?
Voi ce parere aveti? Ati fost vreodata la masaj erotic ? Ti-a placut sau nu?
Sus
nieves

Data înscrierii: 17/Apr/2010

MesajTrimis: Dum Apr 18, 2010 12:35 am    Titlul subiectului: ce e in mintea barbatilor Răspunde cu citat (quote)

N-am fost la o asemenea sala,dar un masaj normal ce are,de ce trebuie sa fie neaparat erotic? Very Happy Acuma poti merge o data de curiozitate sa afli ce minuni se petrec Wink
La intrebarea ce e in mintea barbatilor raspunsul e f.simplu : SEX. Idea
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
pantoficustil

Data înscrierii: 12/Oct/2011

MesajTrimis: Mar Noi 01, 2011 5:53 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

nu am fost dar sincera sa fiu sunt si eu curioasa, daca te duci sa ne anunti si pe noi, si sa ne impartasesti ceea ce se intampla acxolo..
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Viața în doi Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
TopFeminin.ro