forumforumfelicitarihoroscop

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Am folosit Adonia Legtone si chiar are efect !

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Anti-celulită
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Anuta

Data înscrierii: 25/Feb/2010

MesajTrimis: Joi Feb 25, 2010 4:56 pm    Titlul subiectului: Am folosit Adonia Legtone si chiar are efect ! Răspunde cu citat (quote)

Buna...Ma numesc Ana si sunt din Galati.Celulita pentru mine chiar a fost un cosmar.Mi-era rusine sa ma duc la plaja vara,sa port pantaloni scurti,ca mi se vedea"coaja de portocala",pana cand o matusa mi-a recomandat sa incerc o crema adusa din SUA , ultima in materie de creme anticelulitice care se numeste Adonia Legtone Serum.Chira ma ramas foarte uimita cum dupa doar 9 MINUTE s-a cunoscut vizibil efectul,iar dupa 6 luni in care am folosit....disparuse aproape toata celulita,iar dupa faceam sport in fiecare zi ca sa ma mentin.Sincer nu credeam in miracole din acestea cu creme,credeam ca sunt doar prosteli si aiureli,dar uite ca americanii au creat acea"formula magica".
Daca sunteti interesate sa cumparati...am persoana de la care mi`am cumparat eu.Lasati-mi mesaje si va pot pune in legatura.Va pup fetele si poate-mi ascultati sfatul si sa mearga si la voi.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
rodicap80
Vizitator

MesajTrimis: Joi Mai 24, 2012 10:22 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

O sa am in vedere si sfatul tau.
Pana acum nu am reusit sa scap de celulita si am folosit tot felul de creme si aparate.
Ce spui tu,pare un miracol,aparut peste noapte.Imi vine greu sa cred,insa voi incerca pentru ca alta solutie nu mai am..
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Anti-celulită Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
TopFeminin.ro