forumforumfelicitarihoroscop

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Par umfla, lipit de cap

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Îngrijirea părului
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Ana197

Data înscrierii: 24/Feb/2010

MesajTrimis: Mie Feb 24, 2010 9:28 am    Titlul subiectului: Par umfla, lipit de cap Răspunde cu citat (quote)

Buna, ma numesc Ana, am 19 ani si intampin probleme in a`mi aranja parul dupa ce il spal, chiar a doua zi. am parul intre cret si drept, recent m`am tuns sa vad cum imi sta cu parul scurt, are cam 15 cm. folosesc samponul elseve renutrition cu laptisor de matca si apoi masca cu placenta de la kallos ca balsam, totul bine si frumos, parul miroase super dar a doua zi cand ma scol imi sta tot lipit de cap, eu am urechiile foarte putin departate de cap si fiind tot parul lipit de cap parca as avea o casca in cap :-w Neutral dupa 2 zile parca isi revine si il pot coafa cum trebuie. mi s`a spus sa dorm cu o caciula pe cap, sa ma dau cu spuma dupa ce ma spal dar nam incercat nimic... aveti vreo idee?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Îngrijirea părului Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
TopFeminin.ro