forumforumfelicitarihoroscop

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Masajul Erotic - Pareri PRO si CONTRA!!

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Cafenea
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Daria_love
Vizitator

MesajTrimis: Mar Feb 23, 2010 5:13 am    Titlul subiectului: Masajul Erotic - Pareri PRO si CONTRA!! Răspunde cu citat (quote)

Ati vizitat vreodata un salon de masaj erotic?V-a placut sau ati iesit total dezamagiti?E vorba doar de un simplu masaj nud menit sa trezeasca simturile sau include si o partida de sex?De ce intreb pentru ca am primit zilele astea o carte de vizita de la un salon de masaj si m-am gandit sa incerc dar am zis sa cer mai intai parerea celor care au mai fost.Apropo se considera ca-mi insel partenera daca ma duc la masaj erotic realizat de o domnisoara? Rolling Eyes
Sus
cristianlay

Data înscrierii: 31/Aug/2011
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Aug 31, 2011 11:50 pm    Titlul subiectului: Re: Masajul Erotic - Pareri PRO si CONTRA!! Răspunde cu citat (quote)

Daria_love a scris:
Ati vizitat vreodata un salon de masaj erotic?V-a placut sau ati iesit total dezamagiti?E vorba doar de un simplu masaj nud menit sa trezeasca simturile sau include si o partida de sex?De ce intreb pentru ca am primit zilele astea o carte de vizita de la un salon de masaj si m-am gandit sa incerc dar am zis sa cer mai intai parerea celor care au mai fost.Apropo se considera ca-mi insel partenera daca ma duc la masaj erotic realizat de o domnisoara? Rolling Eyes

depinde de masaj, daca e cu finalizare tu ce zici, se cheama ca o inseli sau nu ?

nu pot sa-ti dau niciun sfat daca sa te duci sau nu, din cate stiu eu, in mare parte saloanele astea de masaj sunt bordeluri sub acorperire, deci daca tot vrei sa incerci macar ia-ti si un prezervativ cu tine ca sa nu te intorci "bogat"

Faza cu saloanele astea e inspirata din china, unde acolo majoritatea saloanelor ofera finalizare
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Camelia

Data înscrierii: 22/Mar/2012

MesajTrimis: Joi Mar 22, 2012 10:54 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

daca e fara finalizare nu e nici o problema...si majoritatea sunt asa;)
Sus
Anncuta

Data înscrierii: 25/Iun/2012
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Iun 27, 2012 9:12 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cunosc barbatii care frecventeaza astfel de saloane de masaj, insa nici unul nu vrea sa dea prea multe din casa Smile)
Sus
Carmeen

Data înscrierii: 04/Sep/2012

MesajTrimis: Mie Sep 05, 2012 12:33 pm    Titlul subiectului: buna Răspunde cu citat (quote)

O cunostinta de a mea a fost intr-un astfel de salon de masaj erotic, si mi-a spus cu gura lui ca defapt e un bordel la suprapret Smile
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Cafenea Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
TopFeminin.ro