forumforumfelicitarihoroscop

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Jurnal catre un corp aproape perfect

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Diete
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Nessy

Data înscrierii: 25/Sep/2009

MesajTrimis: Vin Sep 25, 2009 4:46 pm    Titlul subiectului: Jurnal catre un corp aproape perfect Răspunde cu citat (quote)

Buna fetelor Very Happy Eu numar caloriile si in 4 luni am slabit 12 kg. Am 30 de ani, 1,62 inaltime si 62, 700 kg momentan. As vrea sa ajung la 55 de kg. Numara cineva de aici calorii? Question
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Oana

Data înscrierii: 21/Noi/2006
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Oct 07, 2009 8:17 pm    Titlul subiectului: Re: Jurnal catre un corp aproape perfect Răspunde cu citat (quote)

Nessy a scris:
Buna fetelor Very Happy Eu numar caloriile si in 4 luni am slabit 12 kg. Am 30 de ani, 1,62 inaltime si 62, 700 kg momentan. As vrea sa ajung la 55 de kg. Numara cineva de aici calorii? Question

nu, dar ar trebui, m-am casatorit si asteptam sa slabesc, ca stres inaintea casatriei, ca emotii, ia te uite ca la mine s-a intamplat invers. La nunta am fost ok, aceleasi kg, dupa insa, am pus, si cred ca inca mai acumulez, insa nu am ambitie sa fac nimic. De-asta spun ca ar tb sa numar calorii. Succes tuturor celor ce vor sa slabeasca! Wink
Sus
Ruxy.nr.1

Data înscrierii: 10/Oct/2009

MesajTrimis: Sâm Oct 10, 2009 3:59 pm    Titlul subiectului: Re: Jurnal catre un corp aproape perfect Răspunde cu citat (quote)

Oana a scris:
Nessy a scris:

nu, dar ar trebui, m-am casatorit si asteptam sa slabesc, ca stres inaintea casatriei, ca emotii, ia te uite ca la mine s-a intamplat invers. La nunta am fost ok, aceleasi kg, dupa insa, am pus, si cred ca inca mai acumulez, insa nu am ambitie sa fac nimic. De-asta spun ca ar tb sa numar calorii. Succes tuturor celor ce vor sa slabeasca! Wink

nu ai ambitie ??si dupa aia o sa te miri ca de ce isi face sotul tau alta iubita care e mai ingrijita si arata mult mai bine:)))
Sus
andlaura

Data înscrierii: 24/Feb/2010
Locație: BUCURESTI

MesajTrimis: Joi Apr 22, 2010 2:42 pm    Titlul subiectului: Re: Jurnal catre un corp aproape perfect Răspunde cu citat (quote)

[quote="Nessy"]Buna fetelor :D Eu numar caloriile si in 4 luni am slabit 12 kg. Am 30 de ani, 1,62 inaltime si 62, 700 kg momentan. As vrea sa ajung la 55 de kg. Numara cineva de aici calorii? :?:[/quote]

Eu imi numar numarul de calorii zilnic. Si am gasit un program online pe Caloripedia.ro, unde imi stochez toate alimentele.

Am un jurnal de calorii de mai bine de 3 luni de zile. Uneori cand vad ce am scris acum ceva timp imi e rusine. Ma educ sa manac sanatos.
Sus
pantoficustil

Data înscrierii: 12/Oct/2011

MesajTrimis: Dum Noi 20, 2011 6:11 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu am facut niciodat asa ceca, cred ac ar fi un stres in plus si mai mult m-as ingrasa... Very Happy Very Happy Very Happy
Sus
Monica100
Vizitator

MesajTrimis: Mie Aug 29, 2012 12:36 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

sincer nu mi-am numarat niciodata caloriile si nici nu stiu cum
Sus
Anca01
Vizitator

MesajTrimis: Mie Aug 29, 2012 12:49 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eu nu am incercat asa ceva si in ultimul timp am cam pus pe mine si nu stiu cat de bine o fi...
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Diete Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
TopFeminin.ro