forumforumfelicitarihoroscop

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

niste ajutor

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Îngrijirea părului
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
ScIMMy

Data înscrierii: 20/Sep/2009

MesajTrimis: Dum Sep 20, 2009 6:33 pm    Titlul subiectului: niste ajutor Răspunde cu citat (quote)

buna, uitati am niste intrebari Very Happy
eu tot timpul cand ma scol imi fac freza cu placa si o las asa 6-7 ore cat stau la liceu. cand vin acasa ma dau cu apa pe cap ptr a reveni la normal cu gandu ca asta face bine la par, e ok ce fac sau ar trebui sal las intins?
o alta intrebare~ folosesc lotiunea cu protectie termica de la T&G inainte de fiecare intindere, astazi din greseala am uitat sa ma dau pe o portiune a parului cu lotiune si mi`a iesit un par super frumos,intins perfect, in schimb cand ma dau cu lotiunea aia parul nu se intinde asa perfect, ma gandesc poate nu fac ceva bine Very Happy eu ma dau cu ea si apoi in urmatoarea secunda imi dau cu placa.... trebuie sa`l las sa se usuce sau ce gresesc?Very Happy

Thanks ! Very Happy
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Îngrijirea părului Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
TopFeminin.ro