forumforumfelicitarihoroscop

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

merita oare sa depundem suflet intr-o relatie?

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Viața în doi
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
issa20

Data înscrierii: 12/Iun/2009
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Vin Iun 12, 2009 10:39 pm    Titlul subiectului: merita oare sa depundem suflet intr-o relatie? Răspunde cu citat (quote)

ce parere aveti despre acest subiect?..astept pareri
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
elenamasaj

Data înscrierii: 10/Aug/2010

MesajTrimis: Lun Aug 16, 2010 11:06 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

uneori merita....carpe diem...Very Happy
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
moshmartin

Data înscrierii: 19/Sep/2010

MesajTrimis: Dum Sep 19, 2010 10:19 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

nu merita sa pui suflet niciodata , poti pune altele in loc... barbatii oricum sant niste porci care vor doar sex , ei doresc sa aiba alaturi papusi cu buze gonflate si suflatul pustiu , sa nu comenteze , sa nu puna intrebari...
Sus
pantoficustil

Data înscrierii: 12/Oct/2011

MesajTrimis: Sâm Oct 29, 2011 5:15 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Merita, intotdeauna va merita chiar daca suferim stim sa iubim....sa nu regreti niciodatra ca ai iubit, amintesteti clipele de fericire iar pe cel rele da-le uitarii,..........
Sus
Anncuta

Data înscrierii: 25/Iun/2012
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Iun 29, 2012 11:36 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu se merita sa pui suflet. Atunci cand pui suflet orice suferinta va fi dublata.
Sus
AnaMaria13
Vizitator

MesajTrimis: Mar Iul 31, 2012 11:20 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

pe o parte sunt cu decizia de a nu pune sau daca pui sa nu-i arati ca ai pus de la inceput pentru ca te joaca cum vrea el...pe alta parte stiu ca nu se poate sa nu pui(ma refer la mine) deoarece sunt o fire ce se ataseaza si pune suflet foarte repede..
Sus
Alessia
Vizitator

MesajTrimis: Lun Aug 13, 2012 8:51 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eu am pus suflet in relatia in care sunt acum de 4 ani si ceva si nu imi pare rau pentru ca persoana cu care sunt chiar merita sa fac orice pentru ea Smile
Sus
Cristina20
Vizitator

MesajTrimis: Joi Aug 16, 2012 11:33 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

depinde pentru ce persoana pui suflet .. unele nu merita nici macar atentia ta da'poi sufletul ... oricum .. am iubit si am suferit mereu.. si nu regret.. ce nu te omoara, doar te face mai puternic ! Smile
Sus
Miruna91
Vizitator

MesajTrimis: Vin Sep 07, 2012 8:54 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu prea merita.. pentru ca atunci, doare totul inzecit ..
Sus
CristinaCristina

Data înscrierii: 14/Sep/2012

MesajTrimis: Mie Sep 19, 2012 9:01 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Dar daca nu punem suflet, de unde stim ca nu acesta a fost motivul pentru care nu a mers relatia?

Trebuie sa pui suflet in tot ceea ce faci altfel e facut de mantuiala iar suferinta, daca vine, este o alta parte a vietii peste care trebuie sa trecem si sa o stapanim, numai asa vom deveni noi in adevaratul sens al cuvantului.
Sus
lorelai_du_moon
Vizitator

MesajTrimis: Mie Sep 19, 2012 10:58 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Merita, in primul rand sa pui suflet in relatia cu propria persoana!Smile
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Viața în doi Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
TopFeminin.ro