forumforumfelicitarihoroscop

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

:(

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Viața în doi
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
adina

Data înscrierii: 04/Apr/2009

MesajTrimis: Sâm Apr 04, 2009 9:44 am    Titlul subiectului: :( Răspunde cu citat (quote)

probabil am o infectie jos Sad ,mie frik sa ma duc la ginecolog,cine imi poate spune cum e Crying or Very sad ,va rog Sad
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
issa20

Data înscrierii: 12/Iun/2009
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Vin Iun 12, 2009 10:47 pm    Titlul subiectului: buna Răspunde cu citat (quote)

cum sa fie la ginecolog...cum e la orice alta consultatie pe care o faci..nu te doare nimik..nu te mai panica..daca de pe acum esti asa speriata,cand vei naste ce vei face?...calm si dute acolo cu toata increderea,importanta este sanatatea ta nu frica..deci curaj si astept vesti..ca ai fost si ai rezolvat:)..pupi
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
dianamiss

Data înscrierii: 06/Feb/2011

MesajTrimis: Dum Feb 06, 2011 1:54 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

si eu sunt la fel..urasc sa merg la ginecolog...dar trebuie sa intelegi k e ff bine..e ptr tine...trage tare akolo 20 min...si o sa fie totul ok!
Sus
pantoficustil

Data înscrierii: 12/Oct/2011

MesajTrimis: Vin Oct 28, 2011 5:33 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Oricat de naspa ar fi sa mergi al ginecolog, tot trebuie sa mergi, doar no sa stai asa ca sa te imbolnavesti...
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Viața în doi Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
TopFeminin.ro