forumforumfelicitarihoroscop

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

caderea parului

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Îngrijirea părului
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
nyko

Data înscrierii: 29/Mar/2009
Locație: Roma-Italia

MesajTrimis: Dum Mar 29, 2009 11:58 am    Titlul subiectului: caderea parului Răspunde cu citat (quote)

Imi cade foarte mult par,gasesc prin casa peste tot.Am incercat tot felul de sampoane.de integratori pentru par, solutii,dar nu am nici un rezultat pozitiv.Nu stiu ce sa mai fac.Daca cineva stie vreun remediu,va rog sa imi raspundeti.Va multumesc :D
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Roxana

Data înscrierii: 23/Feb/2010
Locație: prahova

MesajTrimis: Joi Feb 25, 2010 12:30 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

buna...si eu am avut probleme ce tineau de caderea parului...depinde din ce cauza se intampla asta...eu am luat "Viaderm"...am rezolvat asta dar am zis...depinde de la persoana la persoana!succes
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
jeanvali

Data înscrierii: 31/Oct/2013
Locație: Timisoara

MesajTrimis: Joi Oct 31, 2013 2:32 pm    Titlul subiectului: Suplimente pentru caderea parului Răspunde cu citat (quote)

Si eu am avut probleme cu caderea parului, dar vad ca am scapat de aceasta problema dupa ce am facut un tratament de 3 luni cu un supliment alimentar. Produsul cu care am facut eu cura are in componenta catev aextracturi de plante importante pentru fortifierea parului, precum coada calului sau urzica. Daca ar fi sa recomand vreun produs probabil ca Follixin as recomanda pentru stoparea caderii parului. Actioneaza dinspre interior si nu mi-a generat nici un efect advers! Cine vrea sa afle mai multe despre produs se poate interesa pe follixin.ro Au acolo o gramada e articole pe tema asta!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
sandulache

Data înscrierii: 20/Noi/2013
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Noi 20, 2013 1:13 pm    Titlul subiectului: Sandulache Răspunde cu citat (quote)

Salut Jean!
De la tine am aflat de produsul asta si astazi l-am cumparat:) Poti sa mai imi zici si ce altceva ai mai facut in afara faptului ca ai luat aceste suplimente?
Orice altceva, sport , dieta, exercitii?
Multumesc mult!
Sus
jeanvali

Data înscrierii: 31/Oct/2013
Locație: Timisoara

MesajTrimis: Joi Dec 12, 2013 1:12 pm    Titlul subiectului: Tratament caderea parului Follixin Răspunde cu citat (quote)

Salut!
Daca citesti cu atentie sit-ul o sa gasesti acolo ce trebuie sa faci in timpul curei! In mare trebe sa mananci mai multe vitamine, sa faci sport, sa nu fii stresat. Oricum citeste sit-ul si o sa vezi acolo ce trebuie sa faci!
Uite si un filmulet in ceha despre produsul asta
http://www.youtube.com/watch?v=GmvPCPhvAWA
Sus
IrisBeauty

Data înscrierii: 14/Ian/2014

MesajTrimis: Mar Ian 14, 2014 5:21 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Uleiul de argan e perfect pentru tine! Face minuni! Poti sa cumperi de la un plafar (e putin cam scump dar iti spun ca merita!)

Instructiuni: Inainte sa te speli pe cap, ia uleiul de argan si aplica-l pe par. Lasa-l asa vreo doua ore,apoi te speli.
Tips: sa nu-ti mai usuci parul cu feonul,lasa-l sa se usuce normal.

<3Sper sa te ajute!
Sus
bogdan00

Data înscrierii: 06/Mar/2014
Locație: Ramnicu Valcea

MesajTrimis: Joi Mar 06, 2014 4:23 pm    Titlul subiectului: Tratament pentru stoparea caderii parului Răspunde cu citat (quote)

Un supliment foarte eficient care ajuta la stoparea caderii parului este Follixin. Eu l-am folosit pe o perioada de 3 luni si am reusit sa obtin o indesire a parului si pe deasupra in zonele complet lipsite de par au inceput sa apara firicele noi de par. Acum sper ca acele firicele sa se dezvolte si sa-mi acopere zonele respective!

Numai bine!
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Îngrijirea părului Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
TopFeminin.ro