forumforumfelicitarihoroscop

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

am reusit!

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Diete
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
gabrielas

Data înscrierii: 26/Ian/2009

MesajTrimis: Lun Mar 23, 2009 1:37 pm    Titlul subiectului: am reusit! Răspunde cu citat (quote)

Trimis: Lun Ian 26, 2009 4:22 pm Titlul subiectului: membru nou:)

--------------------------------------------------------------------------------

salut tuturor! uite cum kg in plus m au adus si pe acest forum. o sa citesc zilele acestea sfaturile voastre si sper sa fac ceva cu viata mea. adev este ca sunt complexata si vad ca am o viata de .......! nu vreau sa aj o slabanoaga dar vreau sa mi recapat increderea in mine. desi am o cariera pt care sunt respectata de colegii mei, in plan personal nu am nici o satisfactie. ma uit in oglinda si parca nu sunt eu, am 1.65 si 80 kg. sper sa gasesc cele mai bune sfaturi aici..........

Fetelor cred ca sunt pe drumul cel bun, am ajuns la doamna nutritionist maria plesea de la dietetica, informatie aflata pe acest forum. Am slabit deja intr o luna 6 kg, ceea ce este mult...doctorita doreste sa slabesc doar un kg pe saptamana, motivele sunt multe si ii dau dreptate. Nu vreau sa ma grabesc sa aj slaba pt ca apoi le voi pune la loc! Voi reusi sa mi schimb metabolismul prin metoda doamnei doctor. Vreau sa va mai zic ca mananc normal, nu mi lipseste nimic din alimentatie, nici macar desertul si slabesc. E super tare doctorita!!!!! Ma bucur atat de mult ca nu trebuie sa ma infometez, pt ca eu sunt o pofticioasa. Dupa ce mai trece o luna va scriu sa va spun cate kg am mai slabit! Sunt o fericita fetelor!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
krmen21

Data înscrierii: 03/Mar/2008
Locație: braila

MesajTrimis: Lun Apr 06, 2009 11:38 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

poti sa ne spui si noua cum ai reusit sa slabesti?
Sus
gabrielas

Data înscrierii: 26/Ian/2009

MesajTrimis: Mar Apr 28, 2009 2:23 pm    Titlul subiectului: raspuns Răspunde cu citat (quote)

am apelat la serviciile clinicii dietetica. iti las si un nr de tel 0732001200. am reusit in total sa slabesc 10 kg. programul meu continua si sunt f multumita. va pup
Sus
pantoficustil

Data înscrierii: 12/Oct/2011

MesajTrimis: Mar Noi 22, 2011 6:47 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Fiana aveasta clinika...Very HappyVery HappyVery Happy
Sus
Milena
Vizitator

MesajTrimis: Lun Aug 27, 2012 1:41 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

e cu dus si intors si cu clinicile astea dar oricum felicitari ca ai reusit
Sus
Monica100
Vizitator

MesajTrimis: Mie Aug 29, 2012 12:16 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ma bucur pentru tine ca ai reusit ce ti-ai propus
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Diete Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
TopFeminin.ro