forumforumfelicitarihoroscop

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Lenjeria intima

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Cafenea
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
ioana_myna

Data înscrierii: 06/Mar/2009
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Sâm Mar 07, 2009 6:51 am    Titlul subiectului: Lenjeria intima Răspunde cu citat (quote)

Buna, am deschis acest topic pentru ca am nevoie de opiniile, parerile voastre in privinta asteptarilor voastre pentru produsele de lenjerie intima.

Sunt o mare cumparatoare de lenjerie intima de genul leg avenue si alte produse de acest gen pe care le am gasit la preturi foarte mari in comparatie cu ceea ce se doreste a fi calitativ. Nu cred ca are sens sa insir aici diverse probleme si defecte aparute la lenjeria comandata de pe diverse situri care nu fac altcva decat sa importe adaugand astfel comision mult prea mare.
Doresc sa stiu ce asteptari aveti de la o firma ce produce lenjerie intima si aici ma refer la tot felul de rochite, chiloti, babydolls, sutiene, outfit uri gen scolarita,politista etc. As dori sa stiu ce preferinte aveti privind materialul sau pretul? De asemenea, ce parere aveti despre sistemul de cumparare online? Ce sistem de plata va convine, plata cu card sau la primirea coletului?
Sper sa nu vi se para incomode aceste intrebari si sa imi raspundeti deoarece doresc sa vin pe piata in curand cu o colectie proprie de lenjerie intima produsa in atelierul meu pe care sa o comercializez pentru inceput online.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Camelia

Data înscrierii: 22/Mar/2012

MesajTrimis: Joi Mar 22, 2012 10:56 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

nu cred ca e ceva iesit din comun...parerea mea e ca trebuie sa fi atenta la material si as merge pe plata atunci cand primesti coletul...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Ilinca
Vizitator

MesajTrimis: Lun Aug 06, 2012 11:50 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

nu e rau...si mie imi plac dar singura chestie e ca eu nu-mi cumpar...oricum fi atenta la material:)
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Cafenea Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
TopFeminin.ro