forumforumfelicitarihoroscop

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Produse pentru ingrijirea parului din gama Label.M

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Îngrijirea părului
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Mirici

Data înscrierii: 06/Mar/2009

MesajTrimis: Vin Mar 06, 2009 10:44 am    Titlul subiectului: Produse pentru ingrijirea parului din gama Label.M Răspunde cu citat (quote)

As vrea sa stiu ce parere aveti despre produsele din gama profesionala Label.M.
Eu am inceput de cateva luni sa folosesc cateva produse din aceasta gama. imi plac la nebunie! Voi ce spuneti? cum vi se par?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
deedee

Data înscrierii: 10/Mar/2009

MesajTrimis: Mar Mar 10, 2009 12:19 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Si mie imi plac si le folosesc.Sunt de curand pe piata.Sunt de la Toni Guy din cate stiu de la Londra.tu de unde ti le cumperi?
Sus
Mirici

Data înscrierii: 06/Mar/2009

MesajTrimis: Mar Mar 10, 2009 3:26 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Produse de la Tony&Guy se gasesc si in farmacii, dar produsele din gama profesionala Label.M care se gasesc numai in saloane. Mie una mi le-a recomandat coafeza si le iau direct din salon..
Sus
LauraEla

Data înscrierii: 27/Mai/2010

MesajTrimis: Joi Mai 27, 2010 11:02 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu le comand online din magazinul de cosmetice profesionale profesionalcosmetics.ro
Imi place ca au foarte mare grija de produse, intotdeauna le trimit in siguranta si ma anunta cand trebuie sa ajunga coletul.
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Îngrijirea părului Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
TopFeminin.ro