forumforumfelicitarihoroscop

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Regimul caloriilor scazute

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Diete
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
sorina_gt

Data înscrierii: 04/Feb/2009

MesajTrimis: Mie Feb 04, 2009 2:09 pm    Titlul subiectului: Regimul caloriilor scazute Răspunde cu citat (quote)

Aceasta reteta de slabit se tine timp de 2 zile la rand, de doua ori pe saptamana:
Ora 8 - o ceasca de cafea sau ceai (fara zahar);
Ora 10 - un ou fiert si un pahar de suc de fructe;
Ora 12 – 130 gr de carne fiarta sau la gratar, alaturi de o salata acrita cu suc de lamaie si o lingurita de ulei de masline;
Ora 16 – 30 gr de branza dulce si un pahar de suc de fructe;
Ora 19 – 130 gr de carne fiarta sau la gratar.

Bea cel putin un litru si jumatate de apa (te va ajuta sa scapi de toxinele din corp) si fa multa miscare.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
pantoficustil

Data înscrierii: 12/Oct/2011

MesajTrimis: Joi Noi 24, 2011 5:55 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Interesant, o voi incerca....
Sus
Irinuca

Data înscrierii: 13/Mar/2012

MesajTrimis: Mar Mar 13, 2012 4:15 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

este foarte buna dieta, am tinut'o Very Happy doar ca trebuie urmata cu strictete si tinuta mai multe saptamani pentru rezultate optime Very Happy
Sus
Anya

Data înscrierii: 14/Mar/2012

MesajTrimis: Mie Mar 14, 2012 4:22 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

daca as tine eu aceasta "dieta" cred ca as ajunge betisor:(
Sus
Catalina3

Data înscrierii: 15/Mar/2012

MesajTrimis: Joi Mar 15, 2012 3:45 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am incercat si eu si da roade Wink
Sus
Mirabela09

Data înscrierii: 30/Mar/2012

MesajTrimis: Vin Mar 30, 2012 11:18 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

este foarte buna Very Happy
Sus
Andressa
Vizitator

MesajTrimis: Mie Apr 25, 2012 2:17 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

este buna dieta, dar depinde si de organismul fiecareia dintre noi....
Sus
denisa03
Vizitator

MesajTrimis: Lun Apr 30, 2012 12:01 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

acum sunt in cautarea dietei perfecte si cred k o voi incerca pe acesta!
Sus
JiulyP
Vizitator

MesajTrimis: Mie Iun 20, 2012 9:38 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

cred ca asta cu caloriile functioneaza doar pentru fotomodele, hai sa fim sincere cu noi si realiste, sa nu ne mai batem joc de corpul nostru.
Sus
dumitrina
Vizitator

MesajTrimis: Mie Iun 20, 2012 11:57 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

cred ca doua zile pe saptamana nu moare nimeni dak tine aceasta dieta!Smile
Sus
anemona
Vizitator

MesajTrimis: Vin Iun 29, 2012 8:10 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

delicios dar cam putin;))
Sus
AncaS
Vizitator

MesajTrimis: Mie Iul 04, 2012 3:17 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eu recomand slabirea prin miscare multa. Multe persoane ajung sa se sedentarizeze, fapt care atrage dupa sine ingrasarea.
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Diete Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
TopFeminin.ro