forumforumfelicitarihoroscop

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

numai tineti diete din reviste!
Du-te la pagina 1, 2  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Diete
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
luminita

Data înscrierii: 23/Ian/2009

MesajTrimis: Vin Ian 23, 2009 11:55 pm    Titlul subiectului: numai tineti diete din reviste! Răspunde cu citat (quote)

salut tuturor! va spun sincer ca nu am prob legate de greutate si am norocul sa am o gena buna...dar in jurul meu vad oameni afectati psihic de greutatea lor...toate prietenele mele toata ziua desprea asta vorbesc si tin diete din toate revistele sau isi cump tot felul de pastile miraculoase....toate sunt o prostie! dar se pare ca una dintre prietenele mele a ajuns la un nutritionist fortata de sotul ei si bine a facut. a ajuns la o clinica specializata pe nutritie care i a prescris un meniu personalizat. si interesant este ca tot ei iti pregatesc mancarea si ti o livreaza daca doresti. silvia acum isi asteapta meniul in fiecare zi, manaca f bine ad mult si variat, inclusiv desert in fiec zi si slabeste!!!! e f fericita si incantata de stilul pe care l a adoptat. interesant nu? in fiec zi vb pe mes si imi spune: ce bine e sa manaci tot ce ti place si sa slabesti!!! mai bine apelati la un nutritionist care are studii decat la tot felul de retete miraculoase care va pot afecta metabolismul si de ce nu sanatatea. silvia stiu ca s a dus la un centru care este pe strada justitiei pe langa casa poporului dar nu stiu cum se numeste...oricum dc e ceva ma interesez . va pup
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
gabrielas

Data înscrierii: 26/Ian/2009

MesajTrimis: Mie Ian 28, 2009 1:47 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

buna lumminita, te poti interesa la prietena ta la cine a apelat pana la urma? cum il cheama pe nutritionist? cred ca ar fi sg mea solutie. multumesc si astept un rasp din partea ta.
Sus
gabrielas

Data înscrierii: 26/Ian/2009

MesajTrimis: Lun Mai 04, 2009 12:48 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

buna luminita, uite am uitat sa-ti scriu personal dar am postat pe forum ce mai este cu viata mea. multumesc muult pt informatii, sunt si eu acum pe drumul cel bun....arat din ce in ce mai bine:)))))))). ok multumesc inca o data si te pup!
Sus
pantoficustil

Data înscrierii: 12/Oct/2011

MesajTrimis: Lun Noi 21, 2011 6:50 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Iauzi, un lucru foarte bun....
Sus
Carina06

Data înscrierii: 15/Mar/2012

MesajTrimis: Joi Mar 15, 2012 4:05 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

sunt foarte bune ca slabesti repede dar nu sunt sanatoase deloc.. pui inzecit la loc Sad
Sus
Florina10

Data înscrierii: 19/Mar/2012

MesajTrimis: Lun Mar 19, 2012 10:30 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

acestea sunt metode rapide, doar pentru scurt timp dar nu sunt sanatoase deloc Sad
Sus
Mihaela_4

Data înscrierii: 21/Mar/2012

MesajTrimis: Mie Mar 21, 2012 12:57 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Din fericire nici eu nu am probleme de genul asta Very Happy
Sus
Monica10

Data înscrierii: 21/Mar/2012

MesajTrimis: Mie Mar 21, 2012 1:23 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

rezultate bune pe tyermen scurt
Sus
Mirabela09

Data înscrierii: 30/Mar/2012

MesajTrimis: Vin Mar 30, 2012 11:21 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

rezultate rapide.. durata mica Smile)) nu e sanatos deloc si punem inapoi inzecit :-j
Sus
Mioara

Data înscrierii: 30/Mar/2012

MesajTrimis: Vin Mar 30, 2012 11:29 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Asa este ... sunt tare proaste Neutral
Sus
Andressa
Vizitator

MesajTrimis: Mie Apr 25, 2012 2:17 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

nu sunt sanatoase dar acum fiecare isi alege ce dieta/e poate tine....
Sus
denisa03
Vizitator

MesajTrimis: Lun Apr 30, 2012 12:03 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

interesant...dar eu am doar vreo5 kg in plus si nu as apela la un nutritionist doar pt atata:|
Sus
JiulyP
Vizitator

MesajTrimis: Mie Iun 20, 2012 9:37 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Adevarat ca nu dau roade, si multe dintre ele sunt scrise doar ca sa fie pagini umplute. doar trebuie vanduta
Sus
dumitrina
Vizitator

MesajTrimis: Mie Iun 20, 2012 11:58 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ar trebuie sa mearga la nutritionist..acesta e cel care poate sa le spuna ce sa faca si ce sa nu faca Neutral
Sus
anemona
Vizitator

MesajTrimis: Vin Iun 29, 2012 8:10 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

sport si atat..cea mai buna dieta!
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Diete Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2  Următoare
Pagina 1 din 2

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
TopFeminin.ro