forumforumfelicitarihoroscop

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Sampon pentru par cret - ondulat?

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Îngrijirea părului
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
mire_28

Data înscrierii: 22/Ian/2009
Locație: BRAD

MesajTrimis: Joi Ian 22, 2009 3:29 pm    Titlul subiectului: Sampon pentru par cret - ondulat? Răspunde cu citat (quote)

Buna,
Sunt un nou membru si am si eu o intrebare:
Ce sampon "Dove" se poate folosi la par cret - ondulat?

Question
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
LauraEla

Data înscrierii: 27/Mai/2010

MesajTrimis: Joi Mai 27, 2010 11:03 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Iti recomand Keune sampon profesional pentru par cret ondulat, eu numai din asta folosesc si nu se compara cu Dove sau altceva din comert.
intra pe profesionalcosmetics.ro si citeste detalii despre produsele keune. sunt fff bune.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
rodicap80
Vizitator

MesajTrimis: Mie Mai 23, 2012 9:56 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pana acum 2-3 ani, aveam un par cretz de invidiat.Dar, in timp a inceput sa se schimbe.Parca nu e parul meu. E doar ondulat,nu mai sta frumos cret.Plus,ca a inceput sa se ingrase la radacina, si capetele sunt foarte uscate, chiar daca le-am tuns regulat.Insa totul s-a schimbat in bine de cand m-am spalat cu samponul pt.par cret de la L'Oreal, Kerastasse. Mie mi-a facut foarte mult.
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Îngrijirea părului Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
TopFeminin.ro