forumforumfelicitarihoroscop

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Vaginoza bacteriana

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Medicină generală
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
ElenaCT

Data înscrierii: 21/Noi/2008

MesajTrimis: Vin Noi 21, 2008 4:21 pm    Titlul subiectului: Vaginoza bacteriana Răspunde cu citat (quote)

Buna ziua,
Am fost diagnozticata cu Vaginoza bacteriana, iar ca tratament mi-a fost dat Ovule Flagyl si spalaturi cu Tantum Rosa. Ce imi puteti spune, s-a mai confruntat cineva cu aceasta ? E deranjant ca e o secretie mai abudenta, urat mirositoare+ mancarimi usoare.
Multumesc frumos de raspuns
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Loa

Data înscrierii: 03/Iun/2009

MesajTrimis: Mie Iun 03, 2009 5:10 pm    Titlul subiectului: Re: Vaginoza bacteriana Răspunde cu citat (quote)

ElenaCT a scris:
Buna ziua,
Am fost diagnozticata cu Vaginoza bacteriana, iar ca tratament mi-a fost dat Ovule Flagyl si spalaturi cu Tantum Rosa. Ce imi puteti spune, s-a mai confruntat cineva cu aceasta ? E deranjant ca e o secretie mai abudenta, urat mirositoare+ mancarimi usoare.
Multumesc frumos de raspuns

Te ajut eu cu niste absorbante profilactice si terapeutice noi pe piata noastra, cu rezultate foarte bune. si in vaginoza pe care o ai si in alte probleme. Scrie-mi la loapersonal@yahoo.com sau tel 0766685295
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Loa

Data înscrierii: 03/Iun/2009

MesajTrimis: Mar Iun 16, 2009 7:29 pm    Titlul subiectului: Ai incercat Love Moon? Răspunde cu citat (quote)

Aproape toate infecțiile femeilor sunt cauzate de bacteriile din clasa Anaerolinea. Utilizarea absorbantelor igienice “Love Moon” va permite îmbunătățirea metabolismului și a secreției interne, întărirea imunității, normalizarea tensiunii, distrugerea bacteriilor, reducerea inflamației, eliminarea mirosurilor neplăcute și înlăturarea oboselii. Având grijă de sănătatea femeilor, absorbantele igienice anionice “Love Moon” constituie un ajutor de neînlocuit pentru fiecare femeie.

Cele 8 proprietăți curative ale absorbantelor igienice anionice “Love Moon”

* Normalizează tensiunea
* Reglează metabolismul
* Au un efect antibacterial
* Imbunătățesc secreția internă
* Au un efect antiinflamator
* Intăresc imunitatea
* Elimină mirosurile neplăcute
* Inlătură oboseala.
Detalii loapersonal@yahoo.com sau 0766685295
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Medicină generală Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
TopFeminin.ro