forumforumfelicitarihoroscop

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

estetician bun

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Îngrijirea corpului
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Clauditza

Data înscrierii: 06/Mar/2014
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Dum Dec 07, 2014 5:40 pm    Titlul subiectului: estetician bun Răspunde cu citat (quote)

Acum o luna de zile mi-am facut operatie de marire de sani la domnul dr. Vangelis Vasalos la clinica metamorphosis din bucuresti. Sanii mei arata excelent, sunt frumosi, fermi si perfect egali.Inainte de operatie sanii mei erau destul mari, dar lasati, eveam multa glanda mamara, motiv pentru care prestigiosi medici m-au refuzat, pt ca eram un caz complicat si daca nu se lucra foarte bine rezultatul ar fi fost foarte urat.

Am mers la operatie pe data de 5 noiembrie, fara emotii, cu incredere deplina in domnul dr., dupa numeroase masuratori, discutii, analize etc etc m-am urcat pe masa de operatie. M-am trezit la ceva timp in salon, eram putin ametita, dar mi-am revenit imediat, dupa ce s-a dus efectul anesteziei durerile erau perfect suportabile, si dupa un calmant usor treceau imediat.
Il recomand din tot sufletul pe domnul dr Vangelis Vasalos, pentru profesionalismul de care da dovada, rabdarea si grija pentru fiecare caz in parte.
A durat 5 ani pana sa ma decid la ce medic sa merg sa ma operez, pentru asta conteaza enorm, am mers la numeroase consultatii, insa nici unul nu mi-a oferit increderea pe care mi-a oferit-o dansul.
Vreau sa ii multumesc din suflet si pe aceasta cale.
voi posta si poze.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
IuliaBarbu

Data înscrierii: 28/Noi/2016

MesajTrimis: Lun Noi 28, 2016 3:02 pm    Titlul subiectului: Estetician foarte bun! Răspunde cu citat (quote)

Am intalnit cativa medici pana sa decid in cine sa am incredere si pot zice ca D-l doctor Ion Zegrea m-a cucerit! Este un om foarte calm, un medic capabil care-ti castiga increderea din prima!
Sus
Dana Morar

Data înscrierii: 12/Dec/2016

MesajTrimis: Lun Dec 12, 2016 12:49 pm    Titlul subiectului: Silvia Stanculescu Răspunde cu citat (quote)

Silvia Stanculescu este un medic deosebit! E in adevaratul sens al cuvantului un medic profesionist, calm si atent! O recomand cu drag, eu am apelat la ea pentru o mezoterapie, dupa ani de zile in care am evitat cabinetele din teama, insa a meritat din plin!
Sus
Sandra42

Data înscrierii: 15/Feb/2017

MesajTrimis: Mie Feb 15, 2017 1:53 pm    Titlul subiectului: Experienta placuta cu Sivlia Stanculescu Răspunde cu citat (quote)

Buna,

Pentru ca multi cautati medici esteticieni buni, va pot face si eu o recomandare, si anume pe Dr. Silvia Stanculescu. Eu sunt foarte multumita, am facut o rinoplastie de care sunt extraordinar de fericita. Am fost tratata foarte bine, doamna doctor este un medic deosebit, care isi face cu placere si atentie meseria, deci pot spune ca voi apela la dumneaei daca voi dori vreodata o alta interventie!
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Îngrijirea corpului Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
TopFeminin.ro