forumforumfelicitarihoroscop

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Rinoplastie

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Îngrijirea corpului
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Andre22
Vizitator

MesajTrimis: Mie Noi 06, 2013 1:25 pm    Titlul subiectului: Rinoplastie Răspunde cu citat (quote)

Tocmai am avut parte de o operatie la nasuc. Aveam nasul bombat in partea din fata si o forma stramba. Doctorul Calin Dobos, chirurg estetician, mi-a luminat chipul. Modificarile au fost spectaculoase si chiar nu am cuvinte pentru recunostinta pe care i-o port acestui doctor. Nu ezitati sa mergeti la clinica dansului daca aveti orice problema estetica.
Sus
Alicia32
Vizitator

MesajTrimis: Vin Dec 06, 2013 12:34 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Asa l-am gasit si eu pe domnul doctor Dobos din spusele unei prietene si dupa ce am citit cam toate informatiile despre operatia pe care doream sa o fac, am decis ca trebuie sa merg la un consult. Recunosc ca mi-a fost foarte frica, desi imi doream enorm sa ma operez, nasul meu era carn, ingrozitor si respiram foarte greu. Acum ma simt mult mai bine si nasul meu arata mult mai bine.
Sus
Klau

Data înscrierii: 26/Feb/2014

MesajTrimis: Joi Mar 06, 2014 11:08 am    Titlul subiectului: Recomandare chirurg estetician Răspunde cu citat (quote)

Eu am apelat la serviciile doamnei doctor Silvia Stanculescu-Vasalos si o recomand cu draga inima. Este un estetician profesionist si o persoana exceptionala. Mi-am facut o augmentare mamara la dansa dupa ce am incercat toate prostiile si nu o sa ezit sa ma duc si pe viitor pentru diverse alte probleme Smile
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Sandra42

Data înscrierii: 15/Feb/2017

MesajTrimis: Mie Feb 15, 2017 2:02 pm    Titlul subiectului: Rinoplastie reusita Răspunde cu citat (quote)

Buna,

Am fost si eu in situatia voastra, dar acum pot vorbi in calitate de persoana care a facut operatia de rinoplastie. Aveam nasul ascutit si eram foarte complexata din cauza asta, uram sa fac poze, chiar nu ma simteam bine in pielea mea, asa ca am facut pasul cel mare de curand. Dupa mai multe cautari am ales-o pe doamna doctor Silvia Stanculescu, decizie de care sunt incantata. Totul a fost foarte bine, sunt inca in perioada de recuperare, care nu este foarte usoara, dar din fericite, este pe sfarsite. Rezultatul deja se vede, iar atitudinea mea si perceptiile mi s-au schimbat, pot spune ca am mai multa incredere in mine si sunt mai optimista!
Sunt foarte fericita ca am gasit un medic estetician atat de bun si ii voi fi mereu recunoscatoare!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Îngrijirea corpului Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
TopFeminin.ro