forumforumfelicitarihoroscop

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Am scapat de celulita cu Cellinea!

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Anti-celulită
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
cistiana09

Data înscrierii: 13/Mai/2013

MesajTrimis: Lun Mai 13, 2013 1:52 pm    Titlul subiectului: Am scapat de celulita cu Cellinea! Răspunde cu citat (quote)

A mai utilizat careva acest supliment?In cazul meu au functionat, dar as vrea sa stiu si alte pareri ale unor femei care l-au folosit.
Multumesc mult!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
andreeastam

Data înscrierii: 03/Iul/2013
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Mie Iul 03, 2013 3:51 pm    Titlul subiectului: Celulita Răspunde cu citat (quote)

E destul de ok produsul! Nu are efecte secundare si e facut in intregime din plante!
Sus
adina12

Data înscrierii: 09/Iul/2013

MesajTrimis: Mar Iul 09, 2013 2:12 pm    Titlul subiectului: Celulita Răspunde cu citat (quote)

Si in cazul meu au functionat suplimentele Cellinea! Suplimentele sunt facute din plante, si nu provoaca efecte secundare! In 3 saptamani au aparut primele rezultate!
Sus
cistiana09

Data înscrierii: 13/Mai/2013

MesajTrimis: Vin Iul 26, 2013 3:05 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

La mine nu au aparut atat de repede primele rezultate. S-a intamplat asta la cca 6 saptamani de la inceputul tratamentului. Sincer nici eu nu am simtit cine stie ce efecte adverse. Parca ceva senzatie de energie mai mare , dar in rest nu am simtit absolut nimic. Mie cine mi-a spus de suplimentele astea mi-a explicat ca defapt produsul inlatura cauza care produce celulita si atunci posibilitatea ca aceasta sa reapara este nula! Ce-i drept a trecut ceva vreme si in cazul meu de cand am terminat tratamentul si vad ca celulita nu a reaparut!
Numai bine!
Sus
andreeastam

MesajTrimis: Mie Aug 14, 2013 12:23 pm    Titlul subiectului: Tratament celulita Răspunde cu citat (quote)

Pai pana la urma cel mai important este sa inlaturi cauza care genereaza celulita. Doar asa vei scapa definitiv de ea. Cu siguranta nu vei reusi sa scapi de celulita daca folosesti doar un anumit produs fara sa faci absolut nimic.
Fara exercitii fizice, fara dieta echilibrata si fara un anumit program care sa te ajute sa scapi de celulita rezultatele vor veni mai greu!
Sus
adinapo

Data înscrierii: 19/Noi/2013

MesajTrimis: Mar Noi 19, 2013 1:04 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cellinea are in componenta extract de ceai verde, L-carintina si alti ingredienti care contribuie la arderea grasimilor!
Sus
andreeastam

MesajTrimis: Lun Dec 09, 2013 1:44 pm    Titlul subiectului: Tratament celulita Răspunde cu citat (quote)

Important e ca inlatura cauza care genereaza celulita. Compozitia lui e mai putin importanta, fiindca putea sa aiba in compozitie foarte multi ingredienti si sa nu ajute in nici un fel la indepartarea celulitei!
In combinatie cu sportul si dieta echilibrata suplimentele astea isi fac treaba destul de bine!
Sus
adinapo

Data înscrierii: 19/Noi/2013

MesajTrimis: Joi Ian 16, 2014 12:45 pm    Titlul subiectului: Tratament celulita cu Cellinea Răspunde cu citat (quote)

Nu e chiar asa. Daca avea in componenta ingredienti de natura chimica atunci posibilitatea ca produsul respectiv sa genereze efecte adverse e mult mai mare! Din cauza asta suplimentele alimentare sunt preferate de majoritatea oamenilor atunci cand vine vorba de un tratament. Exista si aici riscul sa te alegi cu un supliment care nu functioneaza daca nu te documentezi indeajuns de mult despre produs, sau daca iei un produs despre care nu ai citit nici o parere!
Sus
cobarzanioana

Data înscrierii: 12/Feb/2014
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Feb 12, 2014 3:14 pm    Titlul subiectului: Tratament celulita Cellinea Răspunde cu citat (quote)

Si eu am folosit suplimentul asta si sunt multumita de rezultatele la care am ajuns pana acum. Il folosesc de aproximativ 2 luni de zile. Sper ca pana la urma sa reusesc sa scap in totalitate de celulita!
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Anti-celulită Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
TopFeminin.ro