forumforumfelicitarihoroscop

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

frecventa spalat pe cap

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Îngrijirea părului
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
mitzura

Data înscrierii: 31/Aug/2008

MesajTrimis: Dum Aug 31, 2008 7:16 am    Titlul subiectului: frecventa spalat pe cap Răspunde cu citat (quote)

buna!sunt noua pe aici:mihaela,27 de ani,din iasi,de profesie jurist.
nu stiu daca e bine ca am creat un subiect nou,dar nu am putut incadra nicaieri cu exctitate "dilema" mea.
voi cat de des va spalati pe cap?eu ador senzatia de par proaspat spalat si de aceea in acesta vara m-am spalat in fiecare zi.cu sampon din gama elseve,rosu sau galben,parul arata chiar bine,elastic si stralucitor.mentionez ca folosesc foehn.
oare acum ca vine frigul oare sa o mai raresc?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Laura C

Data înscrierii: 17/Sep/2008
Locație: bn

MesajTrimis: Mie Sep 17, 2008 8:12 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

hmmm draga mihaela... nu e bine sa te speli asa des pe cap!! si mie imi place senzatzia de par proaspat dar ma spal maxim de 3 ori pe saptamana...in general de 2 ori.. si asa e cel mai sanatos... am auzit de la multi stilisti k e bine sa te speli rar pe cap... indiferent de sampon nu e bine sa te speli asa des... vorbesc foarte serios.. incearca sa il speli mai rar... chiar daca vrei sa il speli zilnic... sper sa asculti sfatul meu. te'am pupat
Sus
DarkAngel

Data înscrierii: 19/Sep/2008

MesajTrimis: Vin Sep 19, 2008 10:54 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Poti incerca argila pt par...Este un produs foarte bun, parul nu ti se ingrasa si ramane cu un aspect frumos destul timp. Este perfecta mai ales pt perioada asta de frig, cand spalatul f des duce la raceli...si, cum a zis mitzura...nu e deloc benefic pt firul de par, pe termen lung. Dar daca folosesti argila, nimeni nu va sti ca nu te-ai spalat chiar in ziua aceea. Succes Very Happy
Sus
roxana.elena

Data înscrierii: 16/Iul/2008

MesajTrimis: Vin Noi 14, 2008 1:04 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

nu e bine sa te speli atat de des..in 1 rand cine are timp sa se spele atat de des pe cap..wtf
Sus
askloris
Vizitator

MesajTrimis: Lun Mai 03, 2010 9:31 pm    Titlul subiectului: prea des Răspunde cu citat (quote)

prea des te speli, il obosesti... eu te admir ca ai rabdare si timp sa faci asta zilnic Smile
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Îngrijirea părului Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
TopFeminin.ro