forumforumfelicitarihoroscop

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

parere

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Medicină generală
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Florentina
Vizitator

MesajTrimis: Mar Mar 19, 2013 10:06 am    Titlul subiectului: parere Răspunde cu citat (quote)

Hey!Cine imi poate spune cateva cuvinte despre doctor Calin Dobos?
Sus
dariaeu

Data înscrierii: 20/Mar/2013

MesajTrimis: Mie Mar 20, 2013 11:29 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Bai sincer, e un medic tare bun. pe mine m-a convins cand a inceput sa imi tot faca analize. eu eram nerabdatoare sa vad rezultatul final si nu mai treceam o data de investigatiile initiale.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
laurala

Data înscrierii: 21/Mar/2013

MesajTrimis: Joi Mar 21, 2013 10:12 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Deci eu m-am plictisit pana a trecut la operatie. Mi-am facut la analize....de atunci nici nu vreau sa mai aud de analize. Eu am facut o rinoplastie la el si mi-a facut: hemoleucograma, coagulograma, glicemie, timp sangerare si coagulare; uree si creatinina serica; TGO si TGP; grupa sanguina / rh; HCV, HBS, HIV, VDRL; sumar de urina; ECG, rx pulmonar.
Sus
Florentina
Vizitator

MesajTrimis: Vin Mar 22, 2013 11:15 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Multumesc mult fetelor pentru raspunsuri. Sincer asta si ma interesa sa vad cat de serios este si la cate analize mi-ati spus voi ca ati facut este ok, imi da incredere.
Sus
ioana_ioa

Data înscrierii: 31/Mar/2013

MesajTrimis: Dum Mar 31, 2013 4:20 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Florentina a scris:
Multumesc mult fetelor pentru raspunsuri. Sincer asta si ma interesa sa vad cat de serios este si la cate analize mi-ati spus voi ca ati facut este ok, imi da incredere.

nu este acel doctor invinuit pentru ucidere din culpa? cel putin asta am gasit eu la o cautare pe google dupa numele lui...
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Medicină generală Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
TopFeminin.ro