forumforumfelicitarihoroscop

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Prezentare membrii noi!

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Cafenea
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
mama4you

Data înscrierii: 10/Iul/2008
Locație: ploiesti

MesajTrimis: Joi Iul 10, 2008 1:27 pm    Titlul subiectului: Prezentare membrii noi! Răspunde cu citat (quote)

Sa-mi fie cu iertare..sunt noua pe aici si nu stiam unde sa ma prezint..sa facem cunostiinta..asa ca am indraznit sa creez acest topiic nou:

Sunt Simona, din Ploiesti,mamica de baietel de 1 an si 7 luni!

Ma bucur sa va cunosc!sper sa-mi fac cat mai multe prietene noi pe forum si sa putem sa purtam cat mai multe conversatii interesante!

Cu stima si respect!

Simona

Framed image.jpg
 Description:
 Filesize:  101.16 KB
 Viewed:  9988 Time(s)

Framed image.jpg

Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
manu27

Data înscrierii: 05/Sep/2007

MesajTrimis: Lun Iul 14, 2008 11:52 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ce bebel frumos... pupici de la noi
Sus
Catalina
Site Admin

Data înscrierii: 26/Feb/2006

MesajTrimis: Lun Iul 14, 2008 11:59 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Bun venit!
Ai un bebe foarte scump. Sa ne impartasesti si noua din experienta ta de mamica.
Te pupam!
Sus
mama4you

Data înscrierii: 10/Iul/2008
Locație: ploiesti

MesajTrimis: Lun Iul 14, 2008 4:48 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

va multumesc pentru complimente!

este frumos si greu sa fii mamica!

imag0112.jpg
 Description:
 Filesize:  76.29 KB
 Viewed:  9914 Time(s)

imag0112.jpg

Sus
lorra

Data înscrierii: 24/Sep/2008

MesajTrimis: Joi Sep 25, 2008 12:47 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

abia acum am gasit acest subiect...buna numele meu este Laura am 24 de ani si un pui de 2 ani si 2 luni.
Sus
cri_pufos

Data înscrierii: 13/Oct/2008
Locație: Pitesti

MesajTrimis: Lun Oct 13, 2008 7:18 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Buna!Eu sunt Cristina din Pitesti.Mamica lu` Darius care are 1 anisor si 3 luni.Ma bucur mult sa va cunosc!Pupici din partea noastra
Sus
aqqa89

Data înscrierii: 24/Mar/2009

MesajTrimis: Mar Mar 24, 2009 4:43 pm    Titlul subiectului: buna ... Răspunde cu citat (quote)

Numele meu e Ioana ...la topicul asta am vazut foarte multe mamici Smile si cu varsta ceva mai mari in comparatie cu a mea..Eu am 20 ani Smile sper sa schimb pareri pe forum cu mai multe persoane.......si sa fac prietenii"virtuale" Very Happy
Very Happy
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
elenivis

Data înscrierii: 06/Apr/2009
Locație: ITALIA

MesajTrimis: Lun Apr 06, 2009 10:13 am    Titlul subiectului: salutari Răspunde cu citat (quote)

buna mamicilor si nu numai!Eu sunt Anca,mama unei fetite de aproape 12 anisori,Theodora Very Happy ,as dori sa imi fac prietene...eu sunt cam departe dar de un sfat sau o parere avem nevoie,va salut din Italia Smile
Sus
krmen21

Data înscrierii: 03/Mar/2008
Locație: braila

MesajTrimis: Lun Apr 06, 2009 11:28 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

poate reusim sa legam prietenii frumoase.putem vorbi despre orice aici.eu am 22 de ani,de fapt luna viitoare implinesc 23.va pup si haideti la 'barfa'
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Cafenea Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
TopFeminin.ro