forumforumfelicitarihoroscop

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Creme anticelulita

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Anti-celulită
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Florentina
Vizitator

MesajTrimis: Sâm Iun 02, 2012 8:54 pm    Titlul subiectului: Creme anticelulita Răspunde cu citat (quote)

Buna Smile

Voi ce creme anticelulita folositi sau ati folosit si sunt bune ??? Am citit mult pe net despre Chillishape, un gel cu ardei iute. Multe fete zic ca l-au folosit si ca nu mai au celulita...nu situ ce sa cred. Pe aici la folosit cineva ???

Multumesc !
Sus
Julia
Vizitator

MesajTrimis: Mar Iul 31, 2012 12:27 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eu am folosit crema de la krauter cu piper e foarte buna.in fiecare seara imi dadeam cu crema pe picioare si burtica unde vreau sa mai slabesc si ma infasuram in folie de bucatarie.stateam asa si o ora.knd incepi sa transpiri incepe sa piste piperul ti se incinge putin pielea dar e suportabil.
Sus
Andreea12
Vizitator

MesajTrimis: Joi Aug 16, 2012 2:29 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

perioada de vreo luna, 2 luni .. ceva de genu, mancam in fiecare seara prajeala.. ca urmare m-am umplut de celulita.. cred ca aveam si-n palme Neutral God ! si mi-am luat de la avon crema anticelulitica. sincer nu credeam ca va functiona. dar, dandu-ma zilnic, dimineata si seara, timp de 2 saptamani, am reusit sa indepartez celulita aproape de tot . probabil daca mai dadeam, mai mult de 2 saptamani, scapam total de celulita. oricum la mine a fost fff buna si o recomand Very Happy folosesti cam 2-3-4 tuburi in 2 sapt Confused
Sus
Antonia
Vizitator

MesajTrimis: Sâm Aug 25, 2012 2:49 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eu mi-am luat una de la elmiplant celufight.am vazut ca o foloseau la saloanele de masaj si am zis sa o incerc si eu acasa
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Anti-celulită Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
TopFeminin.ro