forumforumfelicitarihoroscop

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

reductil

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Diete
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
moniquta

Data înscrierii: 07/Mai/2012

MesajTrimis: Lun Mai 07, 2012 10:48 pm    Titlul subiectului: reductil Răspunde cu citat (quote)

buna. cine a slabit cu reductil?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Monica100
Vizitator

MesajTrimis: Mie Aug 29, 2012 12:23 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

am citit cate ceva despre el pe net dar nu am incercat niciodata
Sus
cosminad

Data înscrierii: 06/Sep/2013
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Sep 06, 2013 10:51 am    Titlul subiectului: Am slabit cu acaiberry900 Răspunde cu citat (quote)

Trebuie sa va zic ca de cativ aani buni caut un produs care sa ma poata ajuta sa mai dau jos din kilograme. Am luat mai multe feluri de pastile de slabit in perioada asta, dar efectele finale nu erau cele pe care mi le doream eu. Tot cautand, am ajuns la suplimentul acaiberry900. Am facut o cura de 3 luni cu el si am reusit sa slabesc aproape 8 kg. Mi se pare enorm, avand in vedere ca cu celelalte suplimente slabeam max 3 kg. Sincer nu stiu daca e doar meritul suplimentului , pt ca si eu am tinut dieta si am facut mult sport dar nu mai conteaza!
Sper sa ramana efectele si sa nu ma trezesc cu vreun efect jojo!
O zi faina sa aveti!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
gabitza

Data înscrierii: 22/Ian/2014
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Ian 22, 2014 10:50 am    Titlul subiectului: Pastile de slabit acaiberry900 Răspunde cu citat (quote)

Cosmina si eu am folosit pastilele alea de slabit si sincer sunt superincantata de rezultate. Chiar nu ma asteptam sa incep sa slabesc atat de rapid. La doar 2 saptamani de la utilizarea acestor suplimente am observat primele modificari. Asta e o adevarata performanta pt mine deoarece cu alte suplimente nu reuseam sa slabesc de nici un fel. Au trecut 2 luni decand le-am folosit si vad ca nu am depus la loc. Sper asa sa fie si in continuare,deoarece imi place noua mea infatisare!Smile
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Diete Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
TopFeminin.ro