forumforumfelicitarihoroscop

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Prezervative

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Viața în doi
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
manu27

Data înscrierii: 05/Sep/2007

MesajTrimis: Vin Mai 09, 2008 8:17 pm    Titlul subiectului: Prezervative Răspunde cu citat (quote)

Ati auzit de prezervativul spray?

Am inteles ca se aplica prin pulverizare, pe penis si contine latex care se intareste la cateva minute dupa pulverizare.

Apropos, care sunt prezervativele voastre preferate?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
smile

Data înscrierii: 10/Iun/2007

MesajTrimis: Mar Iul 15, 2008 10:50 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

De prezervativul spray am auzit dar nu l-am incercat (de fapt nu l-a incercat). Chiar sunt curioasa sa aflu mai multe.
Sus
virtuala

Data înscrierii: 13/Mar/2008
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Iul 15, 2008 10:53 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

nu cred ca are ceeeasi eficienta ca cel clasic totusi
Sus
pantoficustil

Data înscrierii: 12/Oct/2011

MesajTrimis: Lun Noi 07, 2011 5:23 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da am auzit, dar nu cred ac as vrea sa risc cu ele, nu cred ac sunt al fel de eficiente...
Sus
joohndooe13
Vizitator

MesajTrimis: Mar Mar 20, 2012 12:05 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Foarte ingenios acest nou prezervativ.. insa se gaseste cam rar pentru ca eu una nu l-am vazut pe nicaieri.

Ultima modificare efectuată de către joohndooe13 la Mie Mar 21, 2012 3:24 pm, modificat de 1 dată în total
Sus
Valentina01

Data înscrierii: 21/Mar/2012

MesajTrimis: Mie Mar 21, 2012 12:01 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

foarte ingenios....dar nu l-am vazut pe nicaieri
Sus
ioana45

Data înscrierii: 21/Mar/2012

MesajTrimis: Mie Mar 21, 2012 2:48 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

prefer durex sincer decat un spray... e prea ciudat :-s
Sus
rodicap80
Vizitator

MesajTrimis: Mie Mai 23, 2012 10:10 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pana acum prietenul meu a folosit doar durex jeans.
Am inteles ca durez extra safe au spermicid si in cazul in care prezervativul se rupe mai ai o masura de siguranta. Nu stiu cat sunt de bune dar asa ceva am de gand sa folosesc pe viitor.

Cat despre prezervativul spray nu stiu cat de sigur este si nu am auzit pe nimeni dintre cunoscuti sa foloseasca asa ceva.
Sus
joohndooe13
Vizitator

MesajTrimis: Mar Mai 29, 2012 7:57 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am incercat in cele din urma acest prezervativ spray si pot sa va spun ca este foarte bun. Merita sa incercati.
Sus
Andreea99
Vizitator

MesajTrimis: Mie Aug 22, 2012 3:22 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu pot folosi prezervative pentru ca ma irita Smile Dar oricum am incercat si .. parca diminueaza placerea de n ori Smile) neaaah nu-mi plac Razz
Sus
Gabriela85
Vizitator

MesajTrimis: Joi Aug 23, 2012 8:45 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mda... Am auzit mai demult de prezervativul spray Wink) e cam acelasi lucru Smile se muleaza perfect Very Happy
Sus
Elena13
Vizitator

MesajTrimis: Joi Aug 23, 2012 1:02 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

am auzit dar nu am folosit, noi folosim aceasi firma cu care am inceput...la inceput asa credeam si eu ca placerea e mai mica cu acesta dar nu e chiar asa:)
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Viața în doi Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
TopFeminin.ro