forumforumfelicitarihoroscop

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Roscat

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Îngrijirea părului
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
alinad09

Data înscrierii: 04/Ian/2012
Locație: tulcea

MesajTrimis: Mie Ian 04, 2012 6:38 pm    Titlul subiectului: Roscat Răspunde cu citat (quote)

Salut! Parul meu e saten inchis si as vrea sa imi iasa un roscat intens. Am auzit ca ar exista vopsea de par care are si efect de decolorare in acelasi timp, culoarea iesind astfel intensa. Stie cineva ce vopsea are efectul asta?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Andressa
Vizitator

MesajTrimis: Mie Apr 25, 2012 2:15 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

trebuie sa mergi la salon sa te faca un profesionist ca sa iti iasa calumea
Sus
Camy2012
Vizitator

MesajTrimis: Vin Mai 18, 2012 10:39 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

De acord. daca vrei sa iti iasa o culoare frumoasa si uniforma trebuie sa te faca altcineva care se pricepe, Acolo poti sa ceri si niste sfaturi de ingrijire!
Sus
lucya
Vizitator

MesajTrimis: Mie Iun 27, 2012 8:22 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

dupa ce iti faci sa imi spui si mie cum ai procedat si care este rezultatul!
Sus
alinad09

Data înscrierii: 04/Ian/2012
Locație: tulcea

MesajTrimis: Mie Aug 01, 2012 3:25 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

lucya a scris:
dupa ce iti faci sa imi spui si mie cum ai procedat si care este rezultatul!

Deja m-am facut eu, pana voi ajunge eu la salon candva Smile). Am folosit de la wellaton, rosu vulcanic. Dupa 2-3 vopsiri cred ca va iesi cum imi doresc. Deja este oricum destul de rosu. Puteti sa ma contactati pe privat pentru poze.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Îngrijirea părului Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
TopFeminin.ro