forumforumfelicitarihoroscop

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Sa vorbim despre sterilitate!

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Viața în doi
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
coccinellablu

Data înscrierii: 25/Apr/2008

MesajTrimis: Vin Apr 25, 2008 6:20 pm    Titlul subiectului: Sa vorbim despre sterilitate! Răspunde cu citat (quote)

buna fetelor! Smile am deschis un nou topic... caut de ceva timp un forum unde sa comunic cu persoane care au aceeasi problema : sterilitate, Crying or Very sad Va astept sa ne impartasim experientele ! va salut!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
smile

Data înscrierii: 10/Iun/2007

MesajTrimis: Mar Iul 15, 2008 10:47 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

E foarte bine ca cineva s-a gandit la acest subiect. E o problema cu care se confrunta tot mai multe cupluri. Cred ca alimentatia, modul de viata, stresul de zi cu zi, dar nu in ultimul timp lipsa de informare si vizitele rare sau inexistente la medic, duc la sterilitate.
Sus
pantoficustil

Data înscrierii: 12/Oct/2011

MesajTrimis: Mar Noi 08, 2011 5:11 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sunt foarte multe cauze ale sterilitatii si ar trebui sa avem mai multa grija de noi...Very HappyVery Happy:Very Happy
Sus
Melania
Vizitator

MesajTrimis: Mie Aug 29, 2012 2:29 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

mare pacat ca a inceput ca aceasta problema de sterilitate sa fie cat mai frecventa,eu am o prietena buna care de curand a aflat de la doctor ca din cauza unor chisturi ovariene risca sa ramana sterila....
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Viața în doi Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
TopFeminin.ro