forumforumfelicitarihoroscop

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Recomand prevenirea !

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Anti-celulită
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
cristianlay

Data înscrierii: 31/Aug/2011
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Aug 31, 2011 11:57 pm    Titlul subiectului: Recomand prevenirea ! Răspunde cu citat (quote)

Inainte de toate eu as recomanda prevenirea celulitei ca sa nu fie nevoie apoi ca sa te lupti cu ea pentru a o da jos.

Ideea este ca celulita dispare cu greu, si nu dispare in totalitate.

De aceea parerea mea este ca cel mai bine este sa previi, sa mananci cat mai sanatos, fara paine, nimic dupa ora 20, si multa miscare (daca nu ai timp atunci mersul pe jos la servici)

Cu cat stai mai mult pe scaun fara a avea o viata activa, cu atat mai greu sa te lupti cu celulita indiferent de produsele miraculoase pe care le folosesti.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
margocosmetics

Data înscrierii: 29/Sep/2011

MesajTrimis: Joi Sep 29, 2011 12:38 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

cam asa este. mai greu se poate trata celulita. peste tot reclame frumoase, dar produsele nu au mare efect. Cel mai bine este o dieta, viata sanatoasa, sport ...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Anti-celulită Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
TopFeminin.ro