forumforumfelicitarihoroscop

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Concurs nou
Du-te la pagina 1, 2, 3  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Concursuri
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Catalina
Site Admin

Data înscrierii: 26/Feb/2006

MesajTrimis: Mar Apr 08, 2008 7:14 pm    Titlul subiectului: Concurs nou Răspunde cu citat (quote)

Ce premii v-ar placea sa fie la urmatoarele concursuri in afara de gama actuala?

Eu ma gandeam la:
- vouchere de la agentii de turism
- telefoane mobile
- electrocasnice pt ingrijire (feon, epilator, etc)

Ne-ar ajuta daca ati face o lista cu 5 preferinte fiecare (nu va limitati la ce am propus eu, chiar asteptam idei noi de la voi).

Cum credeti ca ar fi corect sa se acorde premiile: aleator, cele mai active pe forum, abonati la newsletter, fete din comunitate care ne trimit articole pt publicare?

Pentru sponsori

Ultima modificare efectuată de către Catalina la Mar Apr 08, 2008 8:15 pm, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
kama2u

Data înscrierii: 09/Mar/2008
Locație: Corabia sau Slatina :D depinde in care sunt la momentu respectiv :D

MesajTrimis: Mar Apr 08, 2008 7:33 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ptr mine favorite 5 ar fi asa Very Happy :

Eu am o idee super dar cred ca trebuiesc sponsori ceva mai multi Very Happy

1. Primu' premiu : Cum am vazut la emisiuni la straini de exemplu Very Happy ... Sa Ofere o schimbare totala unei femei adica : Sa o duca la un salon de infrumusetare ... Dupa aia sa ii aleaga un stilist haine care i-ar sta bine si sa ii dea sfaturi..deci 2 tinute..sau una depinde Very Happy...dupa'aia la make up...si New Look..Schimbare Totala Mad

2.Haine ptr femei

3.Electrocasnice cum ai spus si u cum ar fi un epilator .

4.Farduri : ruj,creion,tus de ochi,rimmel...etc Very Happy

5.O bluza,sapca sau cana cum ati mai pus cu top feminin Wink)

Aspir la mult nu ? Very Happy Smile))))))

Si eu zic ca tot aceeasi metoda e...Cine e mai activ sa castige.

Parerea mea ~ Very Happy
Sus
Catalina
Site Admin

MesajTrimis: Mar Apr 08, 2008 7:38 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

nu este deloc nerealista. oricum trebuie sa fe fixam obiective mai mari decat putem realiza ca sa crestem.

cand am organizat primul concurs ne era frica ca nu o sa gasim nici un sponsor... intre timp lucrurile s-au schimbat si se pare ca de la concurs la concurs o sa putem mai mult.
Sus
diana-design

Data înscrierii: 16/Mar/2008

MesajTrimis: Mar Apr 08, 2008 7:39 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

si eu zic sa ramana la fel sistemul de acordare a premiilor sau prin tragere la sorti pentru cine se inscrie la concurs Rolling Eyes
iar ca sa fac un clasament...
1. o excursie la munte pentru 2 persoane
2. vouchere de la magazine de haine(ca sa-si aleaga fiecare modelul si marimea)
3. telefoane mobile
4. o cina in 2
5. cosmetice
cam asta imi vine in minte acum
Sus
krmen21

Data înscrierii: 03/Mar/2008
Locație: braila

MesajTrimis: Mar Apr 08, 2008 7:52 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

in primul rand m-am gandit sa castige CEL MAI ACTIV!
1.Vouchere(haine,bijuterii,excursii)
2.cosmetice
3.electrocasnice(epilator,placa pt par...)
4.parfumuri
5.farduri,rimeluri,oje....etc

dar,cred ca cel mai bine ar fi ca premiile oferite sau fie de valoare apropiata ca sa nu se supere nimeni.

voi ce spuneti?
Sus
desyre

Data înscrierii: 23/Feb/2008
Locație: pitesti

MesajTrimis: Mar Apr 08, 2008 7:55 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

premiile ar treb sa se acorde ca si la concursul anterior. Cine e cea mai activa persoana sa castige premiul cel mare. Pe locul 2 as pune aleator sau abonati la newsletter, iar pe ultimul loc articolele.

Referitor la cele 5 premii m-am gandit la :
1. vouchere - la agentii de turism, la haine - daca se pot trimite prin posta ar fi ideal sau respectiva agentie sa aiba sucursale prin mai multe orase.
2 bijuterii cu exceptia inelelor ca nu s-ar potrivi
3 electrocasnice pt ingrijire - epilator, placa de par.. etc
4 cosmetice, parfumuri - cum ar fi de la vichy
5 premii de consolare, pixuri, suport pt pixuri, cani.. cu inscriptia topfeminin.ro pe ele - nu tricouri sau sapca..
Sus
diana-design

MesajTrimis: Mar Apr 08, 2008 7:58 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eu as mai sugera sa se tina cont si de calitatea postarilor nu numai de numarul lor, cred ca se intelege de ce Rolling Eyes
Sus
kama2u

MesajTrimis: Mar Apr 08, 2008 8:03 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Asa sa fie Mad...
Catalina a scris:
nu este deloc nerealista. oricum trebuie sa fe fixam obiective mai mari decat putem realiza ca sa crestem.

cand am organizat primul concurs ne era frica ca nu o sa gasim nici un sponsor... intre timp lucrurile s-au schimbat si se pare ca de la concurs la concurs o sa putem mai mult.
Sus
desyre

MesajTrimis: Mar Apr 08, 2008 8:10 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

diana-design - s-a tinut cont si la concursul anterior
Sus
Catalina
Site Admin

MesajTrimis: Mar Apr 08, 2008 8:20 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

am sters mesajul din topicul pt sponsori pt ca vreau sa tinem pt sponsori exclusiv acolo

krmen21: o cina pentru doua persoane la un restaurant dragut.asta sa fie in orasul in care locuieste fiecare sau in bucuresti?

o idee: completati la profil si orasul.
Sus
desyre

MesajTrimis: Mar Apr 08, 2008 8:34 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

diana-design - parca a dat mesajul cu cina in 2
eu am orasul pus de cand am intrat pe forum
Sus
diana-design

MesajTrimis: Mar Apr 08, 2008 10:33 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

da, eu am pus mesajul. eu stau in bucuresti, deci mie mi-ar conveni oricum. ar fi dragut sa se poata organiza in orasul castigatoarei dar cred ca e mai greu cu sponsorii
ar mai fi interesant sa se ofere premii constand in cursuri de dans Very Happy
Sus
ro

Data înscrierii: 24/Mar/2007

MesajTrimis: Mie Apr 09, 2008 3:07 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu aveam alta idee: ca la inceputul lunii sa se dea o tema...stiu si eu...de ex:"o intamplare impresionanta din viata ta" sau "prima iubire" sau vreo amintire din copilarie sau orice alta idee, iar cel mai interesant raspuns sau, ma rog, cele mai interesante, sa fie premiate.

cu cina in 2 cred ca e mai greu...Daca concureaza vreo pustoaica de 16 ani fara prieten?...
Sus
ro

Data înscrierii: 24/Mar/2007

MesajTrimis: Mie Apr 09, 2008 3:08 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu aveam alta idee: ca la inceputul lunii sa se dea o tema...stiu si eu...de ex:"o intamplare impresionanta din viata ta" sau "prima iubire" sau vreo amintire din copilarie sau orice alta idee, iar cel mai interesant raspuns sau, ma rog, cele mai interesante, sa fie premiate.

cu cina in 2 cred ca e mai greu...Daca concureaza vreo pustoaica de 16 ani fara prieten?...
Sus
kama2u

MesajTrimis: Mie Apr 09, 2008 8:48 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eu am 17 si am prieten >Razz
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Concursuri Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2, 3  Următoare
Pagina 1 din 3

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
TopFeminin.ro